Sayfa 80/97 İlkİlk ... 3070787980818290 ... SonSon
Arama sonucu : 769 madde; 633 - 640 arası.

Konu: KERVT - Kerevitaş Gıda

1. Gıda ihracatı yükseldi, taşımacılığa talep arttı
    Küresel gıda fiyatlarında geçen yıl görülen rekor artışlar sonrası, Türkiye’nin gıda ihracatı da rekor seviyeye yükseldi. İhracat artışı, frigo taşımacılık taleplerine yansıdı. 2022 yılında, 10 milyar 771 milyon dolarla ihracatın yarısı kadar gıda ithalatı yapıldı. İhracattaki rekor artış ve seviyeler, bu yılın ilk ayında da sürdü.
    Haber Merkezi
    YAYINLAMA
    31 Mart 2023 13:05
    GÜNCELLEME
    31 Mart 2023 13:07
    https://www.dunya.com/sirketler/gida...-haberi-690079

2. https://www.dunya.com/kose-yazisi/th...teklifi/690004
    linki açıp tamamını okuyabilirsiniz y t d

2 ocaktan bu yana çok kötü sopa yemiş .. bir ara 11.25 seviyelerinde dikkatimi çekmiştı ama takip etmedim.. 9.90 desteğine 10.13 ile yaklaşmış.. ancak 9.90 yetmez dedikten sonra ben 8.87 ye gidiyorum der mi bilinmez.. bu hafta kötü başlasada bile iyi bitireceği olasılığının haftalıklara nasıl yansıtacağını gözlemlemek gerekebilir.. haftalıkları dikkat çekici ve fark yaratmaya hazır.. malsız çulsuz izlemede..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. Tek hanelere dayandı, hiç tepki yok bu buzlukçudan.
    Kereviztaş...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tek hanelere dayandı, hiç tepki yok bu buzlukçudan.
    Kereviztaş...
    Dün tek haneleri gördü, anlaşılan oraya demirleyecek, endeks düştünde de yükseldiğinde de düşüyor.

6. bu başlığı şu an 7 kerevitaş zede okumaktadır. 11 üstünde haftalık kapanışlar yapmadığı müddetçe, teknik olarak çok zayıf, 8.25 eski zirvesine kadar salınabilir, buralardan almak iyi bir fikir olmayabilir.

7. bir şirket iyi olabilir ,ama şirketten önce bakmanız gereken patron nasıl biridir?

8. 05.04.2023 16:15:56
    Kaynak: MATRIKS

Kerevitaş Gıda'nın Güneş Enerji Santrali Projesi ile İlgili ÇED Gerekli Değildir Kararı Verildi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:
    AFYONKARAHİSAR ili EMİRDAĞ, ilcesi KURUCA MAHALLESİ, EMİRDAĞ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ, 2. CADDE, NO.3 TAPUNUN 115 ADA, 5 PARSEL, 252.945,91 M2 ALANIN 70.000 M2'SİNDE mevkiindeki KEREVİTAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. tarafından yapılması planlanan 5,66 MWm GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan PTD Dosyası incelenmiş ve değerlendirilmiştir ÇED Yönetmeliği'nin 17. maddesi gereğince 5,66 MWm GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ projesi'ne Valiliğimizce 'Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir' kararı verilmiştir.

Sayfa 80/97 İlkİlk ... 3070787980818290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •