Sayfa 591/662 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641 ... SonSon
Arama sonucu : 5292 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. yarın portfye katsak bedelsizi kapıyormuyu?, bedelsiz açıklayanlar yükselir bu mersine gidiyor bayram sonrasıda endexle düşerse çukurbostana hoşgeldin .

2. Fiili dolaşım oranı 29.72 ye düşmüş. Ortak alışıysa bunu kapa bildirmesi gerekmez miydi. Bir de bu oranın düşmesi iyi bir şey mi bilgisi olan bir arkadaş açıklama yapabilir mi?

3.  Alıntı Originally Posted by Gate74 Yazıyı Oku
    Fiili dolaşım oranı 29.72 ye düşmüş. Ortak alışıysa bunu kapa bildirmesi gerekmez miydi. Bir de bu oranın düşmesi iyi bir şey mi bilgisi olan bir arkadaş açıklama yapabilir mi?
    Mkk verileri T2 den dolayı bedelsizlerim bir kısmı işlenmediği için fiili dolaşım düşük gibi gözüküyor. Kap a bakarsanız takası henuz gerçekleşmemiş hisseler üzerinden fiili dolaşım düşmüş gözüküyor.Benim yatırım hesabımda misal t2 de bedelsizler gözüküyor ama güncel satılabilir rakam bedelsizden önceki miktarda gözüküyor..

4.  Alıntı Originally Posted by MOONSHADOW Yazıyı Oku
    Mkk verileri T2 den dolayı bedelsizlerim bir kısmı işlenmediği için fiili dolaşım düşük gibi gözüküyor. Kap a bakarsanız takası henuz gerçekleşmemiş hisseler üzerinden fiili dolaşım düşmüş gözüküyor.Benim yatırım hesabımda misal t2 de bedelsizler gözüküyor ama güncel satılabilir rakam bedelsizden önceki miktarda gözüküyor..
    Teşekkür ederim

5. Şirk et batakhaneye düşmüşcesine satıyorlar düşürdükçe düşürüyorlar, MORUKLAR ...... yapışmışlar bırakmıyorlar......

6. Bugün yarın almazsam ne zaman alacam,benim için alım zamanı diye düşünüyorum, tabiki asla yatırım tavsiyesi olmadan..

7. Düşürdüler, geri alma açıklaması bugünler yayınlanır ve tamamlandığı açıklanır. Hayat pahalılaşırken MORUKLAR yapışmış bırakmıyor.

cumadan beri az az alıyorum... umarım daha da düşer ve daha da alırım...elimdekinin 20 katına kadar alacağım... 2024 otel açılışı... döviz yüklü olması... döviz gelirli olması yeterli benim için... elindeki ucuz değerlenlenen araziler çilek... hep kazandırdı... gene kazandıracak bana

Sayfa 591/662 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •