Sayfa 717/916 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon
Arama sonucu : 7324 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Yıllardır burada yazılar yazarım ...

Endeks için 2 sene önce ne dediysem bir bir gerçekleşti..

Dolar için ne dediysem bir bir gerçekleşti

Kontrolmatik dahi diğer başka hisseler için ne dediysem gerçekleşti, gerçekleşyor..

Bi bu aqudğum HIRZILARINI bilemedim .

Adı üstünde HIRSIZ oldukları için finansal hesap kitap tutmuyor bunlarda.Çünkü bunların HIRSIZLIK kanlarına işlemiş.

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

2. https://www.google.com/search?q=thya...hrome&ie=UTF-8

THYO grafiği..

2021 yılından beri yani yüksek enfalsyonun ve doların fırlamasından beri THYOda yaşanan yüzliş 20 kata yaklaştı...

yav bildfğimiz Türk Hava yollları ... SASA Hekts tan bahsetmiyorum ...Yılların THYO hissesi bu grafik

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

3. Babanızın malı mı lan bu şirket?

HEr sene soygun , küçük yatırımcıyı istediğiniz gibi soydunuz , çaldınız paraları.

Her sene hızlıca 3 kat çıkartıp, aniden 3 kat indirip soygunlar yaptınız. Ve bu aynı soygun taktiğini senelerdir aynı şekilde sürdüyoryosunuz. Önce hızlıca çıkarıp ,yatırımcı çekiyorusnuz , sonra aniden hızlıca 3 kat düşürüyorsunuz..

lan adiler... hep a aynı HIRSIZLIK taktiği...

Elbet bi gün gelir, birileri gelir size terse yatırır.

HIRSIZLAR.

4.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    Bist 100 endeksini faiz artışı beklentisi sebebiyle satıyorlar ..

Lan ne adamsınız, yılın başından beri enflasyon en az yüzde 50 , önümzdeki 6 aylık enflasyonunun yine en az yüzde 30 belki de yüzde 50 bile olma olasılığının olduğu bu zamanlarda, Koskoca bist 100 kurumsal şirketleri hisselerinin daha fazla düşmelerine izin verirler mi? Hem bi sürü yatırımlar yaptılar , yapıyorlar.. Koç, Sasa, sahol THyo , Şişeceam , Froto, Tofas , Hekts vs vs

Holdingler, Koş sabancı şirketleri , hepsi geri alım yaparlarlar.. Enayi mi lan onlar size ucuzdan hisselerini mi verecekler bu yüksek enflasyonist ortamda hem de bu kadar yatırım yaparlarken bu şirketler ? Size diyorum gerizakalı Bist 100 un Spek Beyleri..

Perşembeden sonra bist 100 de faiz artışından sonra veya bi gün öncesi ,Bist 100de kısa vadede eski tl bazlı zirvenin geçilmesini ve ufak bi ralli bekliyorum.

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin
    Bist 100 için beklentim yıl sonuna kadar minimum 8000 binler... ( 2021 yılında endeks 1300 lerdeydi.. )

Yıl sonunda beklentim asgari ücretin minimum 15 bintl olması .. (2021 yılında asgari ücret 2800 liraydı . )

Bunun dışında zaten her şeyin fiyatı en az 5 kat arttı , bazı mal ürünler ise 10 kat arttı 2021 yılından beri... İşte tüm bu artışlara ilaveten , yıl sonuna kadar yüksek enflasyon sebebiyle hey şeyin minimum yüzde 40 daha zamlanmasını bekliyorum.

Bu hissedeki HIRSIZLAR ise yıllardır çalmaya doyamadıkları gibi , yine çalmaya devam edebilirler, Çünkü bunlar AHLAKSIZ HIRSIZLAR

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin
    Son düzenleme : lionnes1; 03-07-2023 saat: 18:25.

5. 2Ç ler bitti. Bilançoları bekleyeceğiz. Bilanço gelsinde bir bakalım değerlendirelim.

Kront için söylenecek söz yok. Süründürmeye devam edecektir bir süre daha.Yatırımcına ebesinin hörekesini tersten gösterdi... Şimdi toparlanacakta bizde göreceğiz bakalım.

Bir hisse %70 nasıl düşer arkadaş.... Şirketi batırmanız lazımdı onun için uğraştılar demekki....
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

6. Evet 2 çyrek bilançolar ler bitti bu HIRSIZLAR yerinde hala çalmaya devam ediyorlar..

1 sene sonra veya 2 sene sonrası sonraki bilançoyu vs fiyatlaması yapamazlar çünkü bunlar HIRSIZ.

ama mesela, brüt kar marj olarak Krontun 3te birine sahip olan.. SASA Hekts Kontr POLTK 100 FK 200 F/K ile 2 sene , 3 sene , 4 sene veya 5 sene sonrasının fiyatlar ordaki Spek Beyler.

SASA Hekts Kontr POLTK spek Beyleri , küçük yatırımcı, müçük yatırımcı dinlemiyor yıllardır ... belkide binlerce küçük yatırımcıları var KONTR HEKTS VE SASA Spek Bey lerin ama tassşsakları da var , sağlam tassşşaklılar bu spek Beyler.

7. Ortalık karışık...

40lardan alan kurumsallar 20 liradan almıyor mesela bende buna şaşıyorum...

+0,37 artıdayız. Hadi iyiyiz

Kasımda göreceğiz bakalım .....
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

8. 40'lı maliyet mi kaldı bu yüksek enfasyonda.. ??

6 ay önceki 40 lar oldu minimum yüzde 50 koy ..

yıl sonuna kadar ise, 40 lı maliyetler 80 li maliyetler olacak yüksek enflasyon nedeniyle.

Sayfa 717/916 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •