Sayfa 130/274 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 2188 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: Dev'ayna Masalları

1. SAYAS - KAP

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında ESCAR.E, SAYAS.E ve ZEDUR.E payları 02/08/2023 tarihli işlemlerden (seans başından) 01/09/2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler, payın işlem gördüğü pazarın/platformun işlem kuralları, pazar değişimi veya diğer nedenlerle uygulanan işlem esaslarından ayrı olarak değerlendirilir. Buna göre VBTS tedbirleri diğer düzenlemeler veya kararlarla uygulamaya alınan işlem esaslarının geçerlilik süresinden ayrı olarak tedbir süresinin sonuna kadar uygulanmaya devam eder.
    25

2.  Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    SAYAS - KAP

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında ESCAR.E, SAYAS.E ve ZEDUR.E payları 02/08/2023 tarihli işlemlerden (seans başından) 01/09/2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler, payın işlem gördüğü pazarın/platformun işlem kuralları, pazar değişimi veya diğer nedenlerle uygulanan işlem esaslarından ayrı olarak değerlendirilir. Buna göre VBTS tedbirleri diğer düzenlemeler veya kararlarla uygulamaya alınan işlem esaslarının geçerlilik süresinden ayrı olarak tedbir süresinin sonuna kadar uygulanmaya devam eder.
    Bu KAP iyi olmadı, ama hayırlısı bakalım.
    25

3. VBTS kapasamına alınanlar ya ertesi gün ya da bir sonraki gün çakılmışlar Yarına erken davranmak lazım, becerebilirsek.

Beceremesek de 1 ayda % 84 vermiş, ondan biraz kırpacağız artık. Yapacak bir şey yok.
    25

4. Ne güzel gidiyorduk, daha karpuz kesecektik SAYAS...
    25

5. Anket yapıyorum:

VBTS kapsamına alınan SAYAS paylarımı

1) Yarın satılabilecek en makul fiyattan satmalıyım
    2) Bilançoya kadar tutmalıyım

Cevaben 1 ya da 2 lütfen..
    25

6.  Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    Anket yapıyorum:

VBTS kapsamına alınan SAYAS paylarımı

1) Yarın satılabilecek en makul fiyattan satmalıyım
    2) Bilançoya kadar tutmalıyım

Cevaben 1 ya da 2 lütfen..
    Kimsede cesaret yok mu?
    25

7. Bazen çıkmayı bilmek lazım 1
     Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    Kimsede cesaret yok mu?

8. Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe'yi galibiyeti ve tur atladığı için tebrik ediyorum.

Ve yine bir Galatasaraylı olarak Trabzonspor'un forma tanıtım filmini beğeni ve gıpta ile izledim. İnsanlar isteyince, pazarlamayı iyi yapabiliyorlar demek ki. Darısı İstanbul'lu büyüklerin başına.

https://www.youtube.com/watch?v=VPMGch90yPM
    25

Sayfa 130/274 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •