Sayfa 313/399 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363 ... SonSon
Arama sonucu : 3188 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

2.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Bu durumda borsada da satarlar ve direk kar olarak kasaya girer.

3. Kasaya direkt 260-280 milyon tl para girecek bu hamle ile...

Hisarların tamamını satarlar ise en az 1 milyar tl girecek... Eski para ile 1 kattrilyon lira. Doğrusu müthiş para

Arsa iside aklımı kurcaladı. otelin tam arkasındaki parseller alındı. Ya otel ile anlaşılıp büyütülecek ya da otelde satın alınacak bana göre.

iki türlü de iyi olur diye düşünüyorum

Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Kasaya direkt 260-280 milyon tl para girecek bu hamle ile...

Hisarların tamamını satarlar ise en az 1 milyar tl girecek... Eski para ile 1 kattrilyon lira. Doğrusu müthiş para

Arsa iside aklımı kurcaladı. otelin tam arkasındaki parseller alındı. Ya otel ile anlaşılıp büyütülecek ya da otelde satın alınacak bana göre.

Alınan arazi konusunda gereksiz spekülasyon yapıldı. Bilinçli yapıldığı ortada zaten. Alınan parselleri burada paylaştım. Belkide otelin bir kısmı alındı. Çünkü 151/12 parsel üzerinde yapılar mevcut. Şimdi de ittfh operasyon çekildi Hisselerin tamamının satılması şuan için mümkün değil. Toplamda 13 milyon lot satış yapılabilir. Buradan gelen parayla ne yapılacak ?
    İnşaAllah düşündüğüm şey gerçekleşir.
    İttfh ve Adese temelde sağlam şirketler. İkisi de bistin en ucuz hisseleri

Adese ve ittfh uzun süre nadasa bırakıldı.
    Ekim yapıldı/ hasatta yapılır bakalım verim olacak mı?

6.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Kasaya direkt 260-280 milyon tl para girecek bu hamle ile...

bu satılan kısım senetler 3. çeyrek bilançosuna kar olarak yansır. 3. çeyrekte en az 300 milyon kar yazar

7. hisse bir kaç günde 1,70 lerden 2,17 'ye geldi ama hala çok çok ucuz bir şirket

piyasa değeri 2,2 milyar tl ama sadece avm 2,4 milyar tl ediyor

500 milyon tl den fazla nakti , konut projeleri ve diğer taşınmazları ile kelepir bir şirket gibi görünüyor

Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    hisse bir kaç günde 1,70 lerden 2,17 'ye geldi ama hala çok çok ucuz bir şirket

piyasa değeri 2,2 milyar tl ama sadece avm 2,4 milyar tl ediyor

500 milyon tl den fazla nakti , konut projeleri ve diğer taşınmazları ile kelepir bir şirket gibi görünüyor
    Konya kule site avm 150 milyon $ Ereğli avm 30 milyon $ fiyat biçiliyor.

Sayfa 313/399 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •