Sayfa 71/169 İlkİlk ... 2161697071727381121 ... SonSon
Arama sonucu : 1346 madde; 561 - 568 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    İnancı olduğunu dahi düşünmüyorum… bence neden yapmıyor kağıtta kontrol sahibi olanların aç gözlülüğü yüzüne %5 çetesi çok kazanacak diye bizler son lota kadar verelim bakın nasıl yapıyor.

Sayın zigana diğer bi konuda zmaanında yünsa nın tahta kontrolünü satıştan önce sa holding derin hisseye vermişti.. o zamanda yaşanılanları hatırlıyoruz.. bunlar gibi çok örnek verebilirim size

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sayın somers bende şu an hissesi yok ama en sıkıntılı dönem de yani pandemi doneminde 3 yıl taşıdım.Gecen hafta kurtman beni yendi diye dusunup vedalastim. Ama hisseye sahip olan yatırımcılara yapılanı kabullenemiyorum. Ama gözüm her zaman üstünde. Covit ile alakalı bu yıl bir sıkıntı çıkmaz ise şayet bence geleceği çok ama çok iyi.

2. Peki ben sayın Beşiktaşk'a sormak istiyorum.

Sayin Kutman bu hissenin ne zaman yukselmesini ister?

Yeterince topladığına inandığında mı?

Hisseleri teminat göstermesi gerektiği bir durumda mı?

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by steve_harris Yazıyı Oku
    Peki ben sayın Beşiktaşk'a sormak istiyorum.

Sayin Kutman bu hissenin ne zaman yukselmesini ister?

Yeterince topladığına inandığında mı?

Hisseleri teminat göstermesi gerektiği bir durumda mı?

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Alternatif getiri bulduğunda veya bir tehlikenin geldiğini öngörduğunde fiyatı yukselterek milletin kucağına yıkar aksi durumda bir sey yapmaz.

bknz. pandemi öncesi yukselen fiyat nasıl cöktu. . . . bknz. yılbasında fiyat 14 e cıkıp nasıl 6 lara indi. . . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4. sn airforce mesaj kutun dolu. . . . . .. bosalt istersen
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

5.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    sn airforce mesaj kutun dolu. . . . . .. bosalt istersen
    işlem tamam
    teşekkürler uyarınız için

6. Klasik kutman hareketi piyasaya ilk ağızdan haberi ver nottu kredi yapılması filan millete yüksekten mali dağıt baş aşağı sattıkları biktirarak topla

7. Londra ciddi düştü
    Altından kötü bir şey çıkmaz inşallah

8. Yüce Allah'ta bir gün onu baş aşağı çevirir elbette.
    Hiç iyi niyet dileklerinde bulunmuyoruz kendisine hiçç. Bir gün mutlaka acısı da çıkacaktır. Zebanilerle buluşacağı gün hiç bir şey ona fayda vermeyecek inşallah. Avanelerine de aynı temennilerde bulunuyoruz.

Sayfa 71/169 İlkİlk ... 2161697071727381121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •