Sayfa 245/253 İlkİlk ... 145195235243244245246247 ... SonSon
Arama sonucu : 2021 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann

1.  Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    Sekiz kurum arasında resmen al gülüm ver gülüm yapıyorlar, mal çıksalar o da yok, Bofa’da yedek kulübesinde seyrediyor…
    Sarkmayacağı mal çıkmadıklarından belliydi, 1010 üzeri kapanış güzel olur…
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Hacimde şu an ikinci….

3. İnşallah ortaklarda dün mal kaptıran yoktur… Yarın da hafta kapanışına tavan yakışsın mı ✈

4.  Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    İnşallah ortaklarda dün mal kaptıran yoktur… Yarın da hafta kapanışına tavan yakışsın mı ✈
    Portföyün %50sini buraya taşımıştım ceza bitmesine yakın. Bilanço görene kadar dokunma niyetinde değilim hissemiz tam bir canavar maşallah. Güzel bilanço gelir inşallah. Tabi hisse son zamanlarda çok iyi yükseldi, gelecek karın ne kadarı mevcut fiyatımızın içinde onu da bilmek mümkün değil bakalım göreceğiz inşallah.

5.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Portföyün %50sini buraya taşımıştım ceza bitmesine yakın. Bilanço görene kadar dokunma niyetinde değilim hissemiz tam bir canavar maşallah. Güzel bilanço gelir inşallah. Tabi hisse son zamanlarda çok iyi yükseldi, gelecek karın ne kadarı mevcut fiyatımızın içinde onu da bilmek mümkün değil bakalım göreceğiz inşallah.
    Dış yatırımların önümüzdeki yıllarda karlara sürekli dolar bazında pozitif etki yapması uzun vadeliler için çok cazip gözüküyor…

6. 21.11 de gk varmış, konu nedir acaba, bilgisi olan veya tahmini olan var mı?

7.  Alıntı Originally Posted by che big Yazıyı Oku
    21.11 de gk varmış, konu nedir acaba, bilgisi olan veya tahmini olan var mı?
    Kap’a gönderilen bildirimde şirketin ünvan değişikliği sebebiyle olağanüstü genel kurul yapılacağı ifade edildi. Bunun haricinde sürpriz bir gündem daha olur mu bilemiyorum

8. Sanırım artık bilançoyu bekliyor, bilanço gelene kadar buralarda takılacak gibi

Sayfa 245/253 İlkİlk ... 145195235243244245246247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •