Sayfa 863/916 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913 ... SonSon
Arama sonucu : 7323 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Twitterdan paylaşımlarıma devam ediyorum haftasonu dahil..daha önce dediği gibi gece gündüz demeden , hafta içi haftasonu demeden , sürekli paylaşacağım kront için yaptığım temel analizleri.

İsteyenler beni takip edebilir sayfam şu :https://twitter.com/TemelTeknikBist

2. Bu izahname nedir ne değildir bakalım... Bu izahname bedelli sermaye artışı için şirketin gerekli geçmiş ve günümüze bakış tüm finansal bilgilerini ortaya koydukları ; gelecek paraların nasıl kullanılacağı hakkında bilgiler veriyor. Ayrıca faaliyet raporunda benim görmediğim bilgileride içeriyor. Bu nedenle önemli. Ayrıca bazı bilgilerede ulaşacağız.
    İzahnameyi Kap üzerinden aldığım için kopyala yapıştır yapamayacağız. Bu nedenle bol resimli olabilir. Bazı yerleri hiç okunmuyor.
    Aynı izahnameyi https://kron.com.tr/ozel-durum-aciklamalari buradanda bulabilirsiniz.
    Neyse geçelim.

Burda iki konu var. Birincisi kaç lira bedelli parası geleceği. İzahnamede de yer aldığına göre pay başına 0,0192 Tl kadar maliyet oluştuğundan Toplam şirkete para girişi 41.982.181,7 TL girecek. Bu parada aşağıdaki şekilde kullanılacak. Bunlarında nasıl kullanılacağı açıklamalı yazılmış.

Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

3. Arge ürünlerinin Geliştirilmesi ; Hali hazırdaa bulunan ürünlerin Bulut üzerinden sunulması ve yapay zekanın ürünlerde daha çok kullanılması için ürünlerin geliştirlme süreçlerine dahil edilmesi.

Küresel Kanla Yapımızı güçlendirecek yatırımlar. ; Türkiye Kuzey amerika ; uzak doğu asya , körfez ülkeleri ve arabistan, afrika ülkelerinde satış pazarlamaya hız verilmesi ve yeni ofisler açılması.

İşletme sermayesi ; kredi bulmanın zorlaştığı şu zamanlarda sermaye oalrak kullanmak.

Bunlar çok ama çok mantıklı açıklamalar. Tabi bunu bizimde görmemiz laım. 2 tane satış Müdür alındı ; alanlarında gayet basarılardır bişi demiyoruz ama bunun bir karşılığının olduğunu bize göstermeleri lazım.

1-2 İş haberi atın ki anlayalım birşeyler değişiyor. İş alıyoruz falan fıstık diyelim. Bir güven tazeleyelim. Mal gibi bekliyoruz , neymiş şirket ketummuş.... Biz niye bekleyelim ki bunları bilmek bizim hakkımız.

Her yatırımcı 3-5 para yatırdı bu şirkete bedellide ; herkesin hakkı var bunu bilmeye...

Satış sisteminde şu şekilde bir değişiklik var. Bencede çok olumlu gözüküyor. Bu model ile geleceğe yönelik biraz daha mantıklı strateji güdülebilir. Tabana daha çok yayılabilir bir model..

YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

4. 110. Sayfadan sonrasında 163-165 sayfalar hariç gerisi , tüzük,sermaye,sözleşmeler, pay alım satım yönetmelik vs. Okumak isteyen varsa okuyabilir.

İlk sayfalara doğru ilerlerken Şunu görüyoruz. Şirkette çalışan personeller ve ofisler.

Keza yöenetim ile alakalı ücretler ödemeler

5. Önemli noktalardan böyle resimler alarak okumanızı istiyorumki gelecek için aklınızda birşeyler oluşsun..

6. Şİmdi bundan sonrası kafa karışıklığı olmaması için, yok borçluluk oranı yok kar artışı yok soğanlı soğansız mevzusunu geçiyorum. Temelden gördüğüm ince detayları aktarmayı düşünüyorum.

7. Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.

8. Birçok bilanço kalemi açıklanmış. Şu an için bence yatırımcı için gereksiz. Yukardakiler farklılığı şirketin satış stratejisi hakkında geçmişe bakıp gelecek öngörüsü yapalım diye.

Bundan sonrası biraz daha genel kültür yapacağız.

GArtner; Omdia ve kuppingercole analiz firmalarının raporlarından söz edilmiş. Bize pipi kadar katkısı olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleme : Yıldız Tozu; 04-11-2023 saat: 13:34.

Sayfa 863/916 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •