Sayfa 171/388 ÝlkÝlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 1,361 - 1,368 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1.  Alýntý Originally Posted by Kandinsky Yazýyý Oku
    Hayýrlý olsun.
    Ak yatýrým tek büyük alýcý 19.12 de 1,5 milyon lot alýcýydý.Halkyatýrým günlerdir ufak ufak topladýklarýný tek kalemde verdi.
    18,20-25 lerde artýk hiç satýþ gelmeyince dibi gördük diye aldýklarýný düþünüyorum.
    Bakalým yarýn ne olacak alýmlara devam mý satýþ mý?
    Hatýrým tavsiyesi deðildir.
    Birkez de böyle deneyelim dedim. Kademeler bomboþ 18.57ye kadar. Ak yatýrýmýn aynýsýný halk yapmýþ heyecan yapmistik. Aynen iyi almýþ ak. Yabancýlar son and alým yaptý Cwene Gesan ve Cante de. Cwene almadigima üzüldüm kap geldi. Ýns elimizde kalan cante yüz güldürür artýk ama umut var mý ? Emin deðilim

2. Tahmin ettiðim gibi 19 üzeri sat 18.5 civarý topla. Çok basit bir teknik )) ve hep tutuyor Az aþaðý gel de dün kapanýþta berdiklerimizi geri alalým kanka

3.  Alýntý Originally Posted by fenerbahceli Yazýyý Oku
    Tahmin ettiðim gibi 19 üzeri sat 18.5 civarý topla. Çok basit bir teknik )) ve hep tutuyor Az aþaðý gel de dün kapanýþta berdiklerimizi geri alalým kanka
    Tebrikler düþündüðünüz gibi oldu.
    Halk da dün sattýðýnýn 500.000 lotunu geri yerine koydu bile.
    Ne güzel para kazanýyorlar ya milyon milyon lotlarý satýp aþaðýdan alýyorlar.
    Yukarý sürecek olanlar da kendileri zaten.

4. Bunun tek tehlikesi aþaðýdan nasýlsa alýrým algýsý oluþtu
    Birgün yukarý sürecekleri zaman verip de geri alamamak kötü olur

5.  Alýntý Originally Posted by Kandinsky Yazýyý Oku
    Bunun tek tehlikesi aþaðýdan nasýlsa alýrým algýsý oluþtu
    Birgün yukarý sürecekleri zaman verip de geri alamamak kötü olur
    Öyle de adam bunu 10 kez yapýyor. Yzude 2-3 vursa yüzde 20-30 yapar. Ki o arada mutlaka fýrsat verir agresfilikten anlaþýlýr diye düþünüyorum. Yani soluksuz tavan serisi yapmaz bu çünkü sürekli üç besin hesabini yapýyorlar ,ha zaten onun için de yüzde 40-50 yapcam, ya tutarsa .. Ýns uçar da kalan yarýsý gitsin ;)))

6. SPK yý bu sefer kutluyorum dogru iþ yaptiklari icin cante ve odaþdaki çakallarin 21,60 ortalama ile.sattiklari mallari 8..9..10..13..15.lerden alirim tahsisli parasinida boylelikle cikaririm hesabina en azindan ket.vurduðu icin..simdi þartlý onay verdi satmaya baþladigin ilk fiatdan aþagi olmamak uzere geri alima ve bedelli artirima onay verdi..çakal odal çakal termik sizi..bu ulkenin civisi cikmistir borsanin da tahtasi yokki civisi ciksin
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldýðýn hisse düþerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sýðýr aleyhisselam

7. kap geldi yorumlarmýsýnýz

beklenmedik yerden geldi. Biraz hazmedip okuma yapmam lazim, bisi soylemek icin.

Ama ilk bilgisiz izlenimim sapkadan tavsan cikti gibi duruyor.

Sayfa 171/388 ÝlkÝlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •