Sayfa 247/359 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon
Arama sonucu : 2867 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    geliyor gelmekte olan...getirin 1200 kuryesi olduğu söyleniyor ve geçen yıl piyasa değeri 2,5 milyar dolarmış...tıkla gelsin 5000 kuryeyi istihdam ederse getirin tam 4 katı büyüklüğe ulaşır...ama şu anda atatp tıkla gelsin ile birlikte tüm varlıkları ile birlikte 288 milyon dolar değerinde...burda bir yanlış var...atatp nin değeri buralarda olmamalı...
    İnşallah dostum,
    Eline yüreğine sağlık bu arada YKB geldi

2. Atatp yatırımcısına hayırlı olsun

3. Teşekkürler sn.keko

4.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    İnşallah dostum,
    Eline yüreğine sağlık bu arada YKB geldi
    doğrusu kişiler ile pek ilgilenmiyorum...bazen kim aldı kim sattı diye burada sorduysam da bunu meraktan soruyorum...yoksa kendimi onlara göre ayarladığımdan değil...ykb gider bir başkası gelir...herkes kısmeti kadar faydalanacak...yağan yağmurdan herkes kabını dolduracak kadar ve kısmeti kadar faydalanacak...

az çok neler olduğunu orta ve uzun vadede gördüğümüzü düşünüyorum...tabi piyasada kısa vadeli düşünen çok yatırımcı var...onlar yüzünden de hisse çok voaliteli hareket ediyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    geliyor gelmekte olan...getirin 1200 kuryesi olduğu söyleniyor ve geçen yıl piyasa değeri 2,5 milyar dolarmış...tıkla gelsin 5000 kuryeyi istihdam ederse getirin tam 4 katı büyüklüğe ulaşır...ama şu anda atatp tıkla gelsin ile birlikte tüm varlıkları ile birlikte 288 milyon dolar değerinde...burda bir yanlış var...atatp nin değeri buralarda olmamalı...
    Keko hocam iyi akşamlar. Şirketle ilgili benden daha çok bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyorum, tıkla gelsin ata gsyo nun satın aldığı (ya da alma aşaması devam eden) bir şirket değil mi? Yani tıkla gelsin e yazılım desteği sağlamak dışında atatp olarak sermayemize katkısını tam ilişkilendiremedim.

6.  Alıntı Originally Posted by kahraman123 Yazıyı Oku
    Keko hocam iyi akşamlar. Şirketle ilgili benden daha çok bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyorum, tıkla gelsin ata gsyo nun satın aldığı (ya da alma aşaması devam eden) bir şirket değil mi? Yani tıkla gelsin e yazılım desteği sağlamak dışında atatp olarak sermayemize katkısını tam ilişkilendiremedim.
    ata gsyo zaten atatp nin %100 bağlı ortağı. . İştirak yoluyla oranın değer artışı ve büyümesi atatp ye yarıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by alamut1 Yazıyı Oku
    ata gsyo zaten atatp nin %100 bağlı ortağı. . İştirak yoluyla oranın değer artışı ve büyümesi atatp ye yarıyor.
    Teşekkürler hocam, ata holding üzerinden araştırınca yanlış bir algı oluşmuş bende, fintables üzerinden iştiraklerine bakınca doğrusunu öğrendim.

Sayfa 247/359 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •