Sayfa 359/589 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459 ... SonSon
Arama sonucu : 4712 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Hektaş mail adresini nedir bilen varsa yazabilirmi. İçimden geldi bi sövecemde😁

2.  Alıntı Originally Posted by KAFASIRAHAT Yazıyı Oku
    Hektaş mail adresini nedir bilen varsa yazabilirmi. İçimden geldi bi sövecemde😁
    [email protected]

3. Tşkler arkadaş izindeymiş başka birilerine yönlendirdiler. Attığım mail:
    Merhabalar efenim bir sorum olacaktı. Hayatımızı öptünüz. 3 yıldır şirkete bi dünyanpara verdik , yatırım yapıyoruz dediniz. Borcunuzu ödeyemeyecek hale geldiniz, nereye gitti bu paralar? Şimdi yaptığınız yatırımları satıyorsunuz? Bizdeen aldıgınız paraları altına yatırsanız bundan iyiydi keşke yatırım falan uğraşmasaydınız. Battınızmı acaba ? Öğrenebilirmiyim tüm hisselerimi satacağımda zaten öptünüz çok güzel parayı sıfırlamayalım hadi söyleyin nolur nolur nolurrrrr battınızmı😎
    Cvp gelince paylaşcam dürüst olup battık derler belki😁

4. defalarca bu soruyu sordum sahibi zaten cevaplayamazdı ,ama hiç biriniz mi uyanamadınız, bir adam günde yüz defa sabahın beş buçuğundan gecenin üç buçuğuna kadar neden yazar ,hiç kimse cevaplamadı yine soruyorum ,neydi o günde yüz yazı göndermek ,amaç neydi çözenler nasıl bir tuzağa düştüklerini anlayabileceklerdir ,ama ilahi adalet bakın yazamaz duruma düştü,neydi o kasım kasım kasılmak insanlarla dalga geçercesine durduk yere sataşmak ,başkalarınıda sinsice kışkırtarak peşine takıp burada az eleştri yapanı infaz etmek

şimdi tekrar düşünün o günlerde sizlere kağıt adı bile vererek inceleyin demiştim vebal almayı göze alarak ,şimdi bende sadece 23 adet küsurat var ,kağıdın ne olacağında tahmin ediyorum ancak yazmaya gerek yok , çünkü o gün zatın peşine takılanlar ,bu uykudan kolay kolay uyanıp kurtulamazlar buna inanıyorum ,uyanma niyetinde olanlar tekrar düşünsünler neden günde yüz yazı yazardı bu şıh .derdi neydi ,BİR DÜŞÜNÜN BELKİ DÜŞÜRÜLDÜĞÜNÜZ KAYNAR KAZANDAN KURTULMA ŞANSINI YAKALARSINIZ sevgi ve saygılarımla

5. hocam sen de birak artik duduyu kusuyu, basip gitti zaten artik yuzu yok donemez buraya.
    https://x.com/okang19077/status/1742...544069984?s=46
    hektas 2023te yatirimcisini mahvetti.

varsa soyleyecegin yaz faydali seyler mesela.
    2024 oldu artik yeni sayfalar acmak lazim

Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    defalarca bu soruyu sordum sahibi zaten cevaplayamazdı ,ama hiç biriniz mi uyanamadınız, bir adam günde yüz defa sabahın beş buçuğundan gecenin üç buçuğuna kadar neden yazar ,hiç kimse cevaplamadı yine soruyorum ,neydi o günde yüz yazı göndermek ,amaç neydi çözenler nasıl bir tuzağa düştüklerini anlayabileceklerdir ,ama ilahi adalet bakın yazamaz duruma düştü,neydi o kasım kasım kasılmak insanlarla dalga geçercesine durduk yere sataşmak ,başkalarınıda sinsice kışkırtarak peşine takıp burada az eleştri yapanı infaz etmek

şimdi tekrar düşünün o günlerde sizlere kağıt adı bile vererek inceleyin demiştim vebal almayı göze alarak ,şimdi bende sadece 23 adet küsurat var ,kağıdın ne olacağında tahmin ediyorum ancak yazmaya gerek yok , çünkü o gün zatın peşine takılanlar ,bu uykudan kolay kolay uyanıp kurtulamazlar buna inanıyorum ,uyanma niyetinde olanlar tekrar düşünsünler neden günde yüz yazı yazardı bu şıh .derdi neydi ,BİR DÜŞÜNÜN BELKİ DÜŞÜRÜLDÜĞÜNÜZ KAYNAR KAZANDAN KURTULMA ŞANSINI YAKALARSINIZ sevgi ve saygılarımla

6. Ferbis son açıklanan şartları sağlıyormu bilgisi olan varmı?

7.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    hocam sen de birak artik duduyu kusuyu, basip gitti zaten artik yuzu yok donemez buraya.
    https://x.com/okang19077/status/1742...544069984?s=46
    hektas 2023te yatirimcisini mahvetti.

varsa soyleyecegin yaz faydali seyler mesela.
    2024 oldu artik yeni sayfalar acmak lazim

sizlere o zaman mıatk i inceleyin demiştim fiyatı 98/ 100 liralardaydı ben o dönem 42 liralardan hektaşlarımın tümünü sattım bu kağıdı aldım 850 den çıktım 910 u gördü bölündü ,şimdi yine eskiden dediğim gibi tavsiye olmamak kaydıyla kontr incelenebilinir.
    benim amacık kaşımak yada kaşınmak değil ,soruya cevap verilirse insanlar düştüğü hatayı belki bulurlar ve zararın neresinden dönseler karlı olurlar ,
    bu kağıt 50 ye çıksa bile insanlar kar edemeyecekler çünkü hem döviz hem faiz hem altın hem enflasyona karşı gene mağlup duruma düşecekler,mesela işcter %150 bedelsiz verecek ve holdingleşme beklentisi var incelemeye değer.
    kağıtları ben beklentiye göre alırım ,hektaşın ceo su kel dergi dergi televizyon gazete bulduğu her mecrada şöyle uçacaağız böyle knatlanacaağız deyince yolun sonunun geldiğini anlamıştım ve çıktım ,çünkü iyi mal reklama gerek duymaz , benzini shell den aklı kelden alıyorum diyenler galiba aynı tarağı kullandılar ,günde yüz yazı boşunamıydı

Sayfa 359/589 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •