Sayfa 360/567 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460 ... SonSon
Arama sonucu : 4533 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. @Horasanli

Kontr benim de takibimde, ozellikle bedelsiz ve bedelli bi arada aciklamasi guzel oldu, duseni de kirdi galiba bugun.

2.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    @Horasanli

Kontr benim de takibimde, ozellikle bedelsiz ve bedelli bi arada aciklamasi guzel oldu, duseni de kirdi galiba bugun.
    kağıt zaten 350 den gelmiş,fakat bu önemli değil şirket iyi bir incelemede neler gebe orası önemli,bir kamyon domatesin bir ayfon aldığını unutmamak lazım şirketi didik didik incelerseniz neyse bu kadar yeter ,yinede yatırım tavsiyesi almayın lütfen sadece inceleyin diyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Şimdi satıştan gelen 1 milyar kar hanesine yazılacak değil mi ?

100 milyonda kar gelse, 1.1 milyar kar yazılacak

Fiyat 20 lira diyelim

F/k 46 olur
    Buda yuksek fk degil mi sonucta birinci ceyrekte berbat gelecek ne satiyoda kar edecek ki 2 cyrektir mal satarak gotu kurtariyo 1. Cyrekte febrizle mi kurtaracaz ya sonra 2. Cyrek zarar cikacak bu sirket ne satiyo yaw nasil 1 senede 10 seneyi yediler hala cozemedim birden bire 180 derece terse dondu sirket
    Gubre mi satamiyoz tohum mu hayvan ilaci mi ana sikintiyo cozmeden tasima suyu ile degirmen donduruyo suan sanki
    Bir cyrek zarar etse fk direk 250 atar gene bokun icinde debelen dur gibi olduk resmen

4. Kısa vade borç: 14.370.834.848
    Uzun vade borç : 1.371.347.628
    Toplam: 16.000.000.000 TL YAKLAŞIK
    EN SON SATIŞTAN NE GELDİĞİ BELLİ DEĞİL 20+14 milyon euro mu sadece 14 milyon euromu.
    Geçen sene 9 aylıkta bi uctugumu zamanlar kar 1 milyar tl bile değil . Nasıl ödeyecek acaba bu borcu yüzde 99 uda kısa dönem borç.şunu yapıyoruz bunu yapıyoruz diye açıklama yapmakta yok.

5. Kontrolmatik diye diye yere goge sigdiramayanlar 340’lardan alanlarin sovgulerine mazhar olduklarini unutmasinlar… sonra gelip gelip hektas topiginde nara atiyorlar. Sanki paramla ortaklar hektas batsin ben de atacam olm sana neee. Sayginligi baskalarini karalayarak elde edecegini sanan turediler de turedi haa .. ytd

6. Sayın oralet birde en son spk 750 milyon ciro 1.5 milyar büyüklük falan yeni halka arz olacak şirketlerle ilgili bişe çıktı ferbis bu şartları sağlamıyordur heralde demi yani ferbis halka arzıda hayal oldu diyebilirmiyiz? O zaman mayıs gibi de ferbis ve areo tohumuda oyak tarıma satarız 1 ve 2. Çeyreğide böyle idare ederiz sanki😁

Alıntı Originally Posted by Dagruzgari Yazıyı Oku
    Kontrolmatik diye diye yere goge sigdiramayanlar 340’lardan alanlarin sovgulerine mazhar olduklarini unutmasinlarâ€Â¦ sonra gelip gelip hektas topiginde nara atiyorlar. Sanki paramla ortaklar hektas batsin ben de atacam olm sana neee. Sayginligi baskalarini karalayarak elde edecegini sanan turediler de turedi haa .. ytd
    Olurmu? Canıım Kamyon domates ayfon almıyor.
    Pandemide ayfon kemirdiler 7/24 domatis neymiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Burada yapılan paylaşım yazılan bilgi yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by KAFASIRAHAT Yazıyı Oku
    Sayın oralet birde en son spk 750 milyon ciro 1.5 milyar büyüklük falan yeni halka arz olacak şirketlerle ilgili bişe çıktı ferbis bu şartları sağlamıyordur heralde demi yani ferbis halka arzıda hayal oldu diyebilirmiyiz? O zaman mayıs gibi de ferbis ve areo tohumuda oyak tarıma satarız 1 ve 2. Çeyreğide böyle idare ederiz sankiğŸ˜
    Valla Levent en son ferbisin cirosunu hektaş'ın işte 1 yıllık bilmem neyine denk demişti muhtemelen sağlıyordur O zamandan hesaplamıştım 1 milyar lira falan ciro ediyordu

Sayfa 360/567 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •