Sayfa 366/567 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon
Arama sonucu : 4536 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Hadi hektaşın düşüşüne sebepler sıralanıyor

Sasa neden 1/4 usd seviyesine geldi ?

İki gündür selasını okuyorlardı
    Bugün gömdüler
    Vatan sağolsun

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

3. Borsada hikaye gerekli nerde bu şirketin hikayesi.Hikayeler masalmış meger.Nerde inananlar.Hatirlarmisiniz karanlıkta OYAK in muhteşem satışını.O günden sonra peyderpey vedalastim.Cok güzel firmalar geldi halka arz oldu onlardan yedik Allah'a sukur.Cektik measallahimizi.

4. Hisse ismi vermiyorum

23 yılda pd’si 6b $’dan 60b $’a kadar çıkmış

Temettü verimi ve temettü miktarları

Temettü miktarları

Temettü verimi

5. Benim hala cevaplamakta zorlandığım bir soru var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Neden hala Hektaş, Citibank ve Deutschbank’ın genel takasta ilk sırada olduğu hisseler arasında?
    Yabancının bilipte bizim bilmediğimiz, ya da tam tersi bizim bilip onların bilmediği bir durum mu var?

6.  Alıntı Originally Posted by Aziz Mert Yazıyı Oku
    Benim hala cevaplamakta zorlandığım bir soru var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Neden hala Hektaş, Citibank ve Deutschbank’ın genel takasta ilk sırada olduğu hisseler arasında?
    Yabancının bilipte bizim bilmediğimiz, ya da tam tersi bizim bilip onların bilmediği bir durum mu var?
    30 hissesi olduğumuz ve her ne sebepleyse hala yatırım yapılabilir göründüğümüz için %20 lerde tutmaya devam ediyorlar. Onlar istedikleri zaman az yukarı alıp yedire yedire karda ederek çıkarlar. Sorun olmaz onlara. Olan bir sene önce 30-50 arasında maliyetlenip çıkamayan insanlara oldu. Fiyatın daha da düştüğüne mi yansınlar, dolar bazlı kaybın büyüklüğüne mi yansınlar. Enflasyon kaybına mı yansınlar. Ben şahsen bunların hiçbirine o kadar yanmıyorum. Sonuçta bu şirket zamanında kısa sürede 10 katta gitti. İnsanlar bu kağıda gelecek beklentisi ile geldi. Bana asıl koyan şirketin devasa borca karşılık performans beklentilerini karşılamaktan çok uzak olması. Asıl moral bozucu bu. Yatırımlar tesisler çatır çatır üretim yapsa mal satılsa kimse bu düşüşlere o kadar üzülmez. Yine toparlar diye bekler. İnsanlarda ki o ümidi kırdılar. Çıkması için görünürde bir sebep yok. 2 yıl buralarda pet mama tantanası yaptık. Ellerimizi ovuşturduk. Geldiğimiz noktada tesisleri elden çıkarmaya çalışıyoruz. Mevcut üretimle bu borcu çevirmemiz çok zor. Dün yine 850 milyon ödeme yapılmış. Nereden ödediysek artık. Kalan borçlarıda bizlere payımız oranında paylaştırsınlar artık. Bu ızdırabı daha fazla çekmeyelim. E şirket ortağı olmak kolay değil. Ne kadar ödeme düşüyor pay başına. Mesaj atsınlar. IBAN a yatıralım.

%30 zarar.
    450 lira olmadan çıkmam, yanında bir bedelli, bedelsiz, temettü yakışır. Olursa....

Sayfa 366/567 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •