
Originally Posted by
EGEDUK
Vay MK
(Menkul kıymetler anlamında)
Marketten ithal muz aldım. Fiyatına bakmamıştım.
Eve geldim. Etikette 131 TL yazıyor.
Meğer kilosu 100 TL imiş.
6 adet muz.
(Fiyatın 31 içermesi ayrı bir mevzu tabi)
Muzun tanesi yaklaşık 22 TL’ye geliyor.
Nasıl yesek acaba?
Gerçi parayı öderken yemişim de….
Neyse….

Halkın böğründen gelmeyince normaldir, tam bir halk adamı olan Reha GAYA halkın marketlerini gezer, okkası 38 gaymeden muz bulur.
DOLAR 5 GAYME OLACAK!
Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!
Yer İmleri