Sayfa 324/335 İlkİlk ... 224274314322323324325326334 ... SonSon
Arama sonucu : 2680 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Demekki 75 TL ye gelirse Logo,şirket kesin geri alacak bunu anlamış olduk

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Demekki 75 TL ye gelirse Logo,şirket kesin geri alacak bunu anlamış olduk

Koç Sistem haklarını satın alma işi olmasaydı geri alırdı muhtemelen buralardan

Bu satın alma için para lazım diye geri alım yapmıyorlar diye düşünüyorum

Bu satın alma bakalım kaça mal olacak Logo ya. Büyük bir satın alma çünkü

3. Logo 40 tane ilan vermiş personel alımı için. Bazı yazılım şirketlerin bu kadar personel yok!
    İşleri bu denli iyi giderken hissesi bu kadar nasıl kötü olabilir diye düşünüyor insan.
    Kobi lerden ve zorunlu dijital dönüşümden darphane gibi para kazanırken hemde!

https://www.kariyer.net/is-ilanlari?fpi=22699&hc=T

4. Logo 3 sene once 500milyn dolardan fazla piyasa deferine sahipti simdi nerdeyse bunun yarisi, yeni gelecek bilancoda tahminim odurki karini 3 sene oncesine gore 10a katlayacak,

Cok cok ucuz kaldi, borsada artik fiyatlar ne temel ne teknige gore. Tek bir analiz var olmus oda spek analizi,

Yatirimcisini bu kadar magdur eden kac sirket kaldi?

Patrona sorsan yine amazonun sabirli yatirimcilarini ornek verecek,

Sadece geri alimla bisey olmayacak, bunu anlamadilar,

5. Gömülü finansta Logo sektöre liderlik ediyormuş. Gömülü finansta ne demekse.
    Bizi hissede gömdüler o kesin. Logo gömme işinde bu işin uzmanı oda kesin.

https://x.com/hippo_yat/status/17637...f6mGFGF8Cmn8XA

6. Sn Maharaj,

Sizin 2024 sonu Logo ciro,favok,net kar beklentiniz nedir?

2023 sonu için yaklaşık 2500/2600 ciro 650/700 milyon net kar beklentim var.

Aslinda 2023 sonu için bu sonuçlar gelirse suan sirket ederinde ama 2024 icin nasıl bir büyüme yapacağını kestiremiyorum.Romanyada işler bu sene iyi gitmemiş görünüyor.Kocholding ile olan işbirliginden umutluyum.Bunlari da şirkete sormayi düşünüyorum.Umarim seffaf ve net bir açıklama yaparlar..

7.  Alıntı Originally Posted by lipsoss Yazıyı Oku
    Logo 3 sene once 500milyn dolardan fazla piyasa deferine sahipti simdi nerdeyse bunun yarisi, yeni gelecek bilancoda tahminim odurki karini 3 sene oncesine gore 10a katlayacak,

Cok cok ucuz kaldi, borsada artik fiyatlar ne temel ne teknige gore. Tek bir analiz var olmus oda spek analizi,

Yatirimcisini bu kadar magdur eden kac sirket kaldi?

Patrona sorsan yine amazonun sabirli yatirimcilarini ornek verecek,

Sadece geri alimla bisey olmayacak, bunu anlamadilar,
    6 dolar zirvesi diye biliyorum yani, anlık fiyatı 3.23 cent. Yani 3 sene önce gördüğü dolar bazlı fiyatın yarısında. Kötü bir şaka gibi Logo gerçekten

Yazılım sektöründe Miatek, Atatp, Ardyz bu süreçte nerden nereye geldi. 20-30–40 kat pirimle yaptılar. Yazılım sektörü dışında bile herhangi bir hisse alsaydınız migros, Alarko veya ttrak alsaydınız bile 20-30-40 kat kazanmıştınız

Logo 3 sene önce 40 lira, 3 sene sonra geldiği yer 100 lira
    Her hissenin bir zamanı var. Şimdi Logo zamanı diyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Sn Maharaj,

Sizin 2024 sonu Logo ciro,favok,net kar beklentiniz nedir?

2023 sonu için yaklaşık 2500/2600 ciro 650/700 milyon net kar beklentim var.

Aslinda 2023 sonu için bu sonuçlar gelirse suan sirket ederinde ama 2024 icin nasıl bir büyüme yapacağını kestiremiyorum.Romanyada işler bu sene iyi gitmemiş görünüyor.Kocholding ile olan işbirliginden umutluyum.Bunlari da şirkete sormayi düşünüyorum.Umarim seffaf ve net bir açıklama yaparlar..

Burda nasıl bir kar marjıyla çalıştığı önemli olacaktır. Yazılımlar %30 ile %60 kar marjı ile çalıyor genelde.

Logo da son durum nedir bilmiyorum. KOBİ lerle çok yüksek kar marjı ile çalıştığını okumuştum

2.5 milyar ciro desek %40 karla çalıştığını varsaysak 1 milyar net kar elde etmesi lazım!

Sektörde en makul olan kar marjı %30 ile bile çalışsa 750 milyon net kar getirmesi lazım!

Sayfa 324/335 İlkİlk ... 224274314322323324325326334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •