Sayfa 899/1002 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909949999 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 7,185 - 7,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Onun birde bir yerlisi var o biçim. Pazarda 40 45 aralığında. Zaten boyut değil işlevi önemli.
    Bu durum pek çok hayvan dişisinin, erkeğini seçerken en iri ve en dikkat çekeni seçmeleri gibidir. Bilimsel dilde bu duruma Cinsel Seçilim denir. Hem dişiler, hem erkekler, çiftleşecekleri bireyleri fiziksel görüntülerine göre seçerler.

O muz için geçerli, gerçekler öyle değil.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bu durum pek çok hayvan dişisinin, erkeğini seçerken en iri ve en dikkat çekeni seçmeleri gibidir. Bilimsel dilde bu duruma Cinsel Seçilim denir. Hem dişiler, hem erkekler, çiftleşecekleri bireyleri fiziksel görüntülerine göre seçerler.

O muz için geçerli, gerçekler öyle değil.
    Konumuz muz. Bir arkadaş bir kaç sene önce büyük muz ile küçük muzun kabuk/meyve oranını hesapladı küçük olan daha verimli idi.

3. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

https://www.sondakika.com/guncel/hab...k-31-16915281/

CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Emekliye para yoksa, 31 Mart'ta da Tayyip Erdoğan'a oy yok.

Emeklileri hiç tanıyamamış.

4. Mevsiminde küçük anamuz muzlarının tadı hiçbir ithal muzda yok.

Şimdiler soğuk hava depolarından geliyor olmalı. Ne tad var ne şekil. Bazısı patates gibi...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Konumuz muz. Bir arkadaş bir kaç sene önce büyük muz ile küçük muzun kabuk/meyve oranını hesapladı küçük olan daha verimli idi.
    Haaa... Öyleyse o konu, benim bilgi alanıma girmez...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Mevsiminde küçük anamuz muzlarının tadı hiçbir ithal muzda yok.

Şimdiler soğuk hava depolarından geliyor olmalı. Ne tad var ne şekil. Bazısı patates gibi...
    Muz bilgi alanımda değil ama merak ettim baktım, aslında tam muz hasat mevsimindeymişiz.

Ekim-mart arası muzun hasat mevsimiymiş.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Kim açtı yahu bu muz konusunu, zaten bugün ŞOK markette ziyan olmuş kasa kasa muz gördüm.

3 Harflilere giriyorum, bilhassa BİM'e devasa kasalarla muz geliyor, ulan bu kadar muzu kim alacak diyorum.

1 Hafta sonra hepsi çöp oluyor, bu sadece BİM'in bir tek şubesinde olan telef, diğer marketlerde de durum aynı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 899/1002 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909949999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •