Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
Anlaşılan burada yazan çizenlerin çoğu kısa mesafe koşucusu.Yok bilanço,yok bedelsiz,Mevzu bunlar değil ki,
Esas beklenti Venezuella meselesidir.Doğru mu değil mi?Bu soruyu sordutacak çok sebebimiz var.Şirket milletin ağzına bir parmak bal çaldı,yattı kulağının üzerine.Eğer Venezuell da bir operasyon
yürütülecek ise ve bu konuda adımlar atılmış ise neler olabileceğini nasıl fiyatlama yapılacağını anlamak için alim olmak gerekmiyor.
Şirkete zerre kadar güven olsa bu fiyat burada mı olurdu.Bu kesin.Güven çok önemli bir sermayedir.Kazanmak da zaman alır.
ODAS da 2,40 dan girdim. brüt takasa yakalandım. hisse 1,20 ye düştü. 6 ay içinde geri geldi 1,5 sene sonra 13 tl ye sattım. Ha ODAS ha CANTE yada para kazandıran diğer hisseler. Uludağ da kayak yapan, zirveden otellere inen her hisse en geç 2 sene sonra, para kazandırmıştır. bedelsiz sayısı para kazandırmıyor. hisse enflasyonu yaşıyorsun. o kadar.
ne olursa olsun bu hisse şu 4 ay içinde 30 u yukarı geçecektir. venezuella olursa da ALÜ ÜL AALAAA