Sayfa 139/1005 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: Viop LVİ

Borsanın yükselişi vaya düşüşü Erdoğanın hangi tonda konuşma yapacağı renge göre belirleyecek....Errdoğan ılıman olursa düşüş olsa dahi gün içinde toparlanma hatta artı olur....yarın eksi kalsa bile salı artı olur...tek çekinge Erdoğan bu durumu nasıl bir konuşmayla absorbe edecek ona bakacaz....spekler kaç gündür poz almışlar para koymuşlar....endeksi bırakacaklarını sanmıyorum....ama yarın malda olanları korkutacakları kesin.....neyse palayla senkronize olan her türlü kazanır.....

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    RTE gibi sürekli anket yaptırıp halkın nabzını tutan kurt politikacının
    bu sonucu tahmin edemediğini düşünmüyorum

Bana göre yenilgiyi gördü sonucu değiştiremeyeceğini anladı ve düşük profilli adaylarla yola çıktı ..kimbilir belkide daha potansiyelli adayların yıpranmalarını istemedi .veya potansiyelli adaylar kendilerini riske atıp göreve talip olmak istmediler ..herkes bilir ki kötü ekonomiye rağmen hiçbir seçim kazanılmaz

Hele geçim sıkıntısı bizdeki gibi zirve yaptıysa

Hesap ve hedef …Önlerindeki 4 yılı ekonomiyi sürdürülebilir düzeye getirip seçim öncesi dağıtılması gereken ulufeleri gerekli kesimlere dağıtıp genel seçimleri kurtarmak olabilir

Emekliye istediği verilseydi dahi belki sonuç değişmeyecekti ..sıkıntıda olan kesim sadece emekliler değil
    ---dediğiniz doğru olsaydı son haftalarda devletin her kurumunu ve kendisini öne sürmezdi...kendi eliyle bir kuvvetli rakip yarattı....bence kendisine verilen rolü oynuyor...ne demişti dolmabahçe buluşması yapan rahmetli genel kurmay başkanı ''herkes rolünü oynuyor'' ...nasıl geldiysen öyle gidersin....

3. Deva ve gelecek nerde ya?
    Girmedi mi bunlar

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Aynen öyle ....dediğin tam isabet....istediğini yapacak pala.....ak parti büyük şehirleri alırsa....endeks coşar yüzde 10 yakın bile artar.....
    Şimdi bu yazıyı okuyan borsa %10 mu düşecek der mi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku

yaaawww .........

tam mezeliksin he

hasta ruhlu dediğimizde bir de kızdın... biz o yalda hiç olmadık olsa olsa sen daha çok o yaldasın sana yakışır.....

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Şimdi bu yazıyı okuyan borsa %10 mu düşecek der mi
    moruk okuğunu anlamıyorsun ....ben de ons altın şort açtım cuma ....hisse de bile değilim.....rahat ol altının ppalasını yarın tırtıklayacam inşallah.....

para orada borsa yarın durulsun gazını alsın hele.....

7. Metropol Haber
    @metropolmedya_
    ·
    34d
    Ahmet Hakan:

"Vatandaş 'Bu seçim yerel seçim, Erdoğan'la ilgili bir durum yok' diyor."

FORMASYON AVCISI -53

Şuan en çokta şu asgari ücretli ve emekliler hakkında konuşurken ağzında baklava var gibi konuşan Vedat Işıkhan ın balkon konuşması yapmasını isterdim..

Sayfa 139/1005 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •