Sayfa 646/665 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656 ... SonSon
Arama sonucu : 5315 madde; 5,161 - 5,168 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Akinkktrk Yazıyı Oku
    Sayın agresif sanki hisse olduğundan çok pahalliymis gibi algı yaratiyorsun sizce pahallimi bence finansallarina göre fiyatı gayet ucuz yönetim her ne kadar hiseyi itibardan düşürmeye calissada bilancosuna göre degerini piyasa fiyatliya caktir hissenin iki handikapi var birincisi yönetim ikincisi halka açıklık oranı artık gelecek bilançonun az buçuk ne olacağını tahmin ediyoruz önemli olan üç aylık bilancodur o iyi gelirse ipimize kötü gelirse pipimize
    sayın akın ben hisse pahalı veya ucuz demedim yada hiç bir zaman hisseye şirkete kötü bir laf etmedim tlgrm'da 47 den eklerken bazıları ben teknik sat verdi 38 den eklemek varken niye buralardan gazla ekleyim dedim saldırdılar ve teknik yanıltmadı her zaman ki gibi

2.  Alıntı Originally Posted by hakkıcan Yazıyı Oku
    Burdan saçma sapan hakaret etme özgürlüğün olduğunu sanmaya devam et . Hakkında bi suç duyurusu yapılsa kolayca tespit edilir asliye cezada yargılanıverirsin. Daha ortalama vatandaş olamamışsın yatırımcılık öğreteceksin öyle mi? Hey yavrum hey… Bu kafayla sen öğütlere muhtaçsın da haberin yok..
    ey hakkıcan sen neyin peşindesin benim meselem 2-3 kişi ile beni böyle şeylerle mi korkutacaksın güldürme beni senin karşında çocuk yok öğüde tavsiyeye ve birilerinin sanki hiç görünmediğini sandıkları şirket bilgilerini paylaşarak kendilerini analizci sananların yorumlarına ihtiyacı olan sen ve senin gibilerdir
    asliye cezayı boşver dün mü girdiniz piyasaya spl belgesi olmadan yatırım tavsiyesi vermek telegram gruplarında gazlamak twitterda şunu aldım bunu aldım yazmanın cezası olduğunu biliyor musun ? herkes önünden yesin benim meselem benim derdim size dert olmasın

3. agresif yatırımcı yine agresif şekilde topiğe teşrif etmişler... agresif yatırımcı burayı da sahipsiz ve herkesin rahatça küfür ve hakaret edebileceği telegram sayfası sanıyor...sanınca da ilk cezasını yönetimce yedi...yeni yeni buralarda yazınca bilmemesi normal...biz 14 yıldır burada yazıyoruz...neyin yatırım tavsiyesi olup olmadığını ve neyin suç unsuru olup olmadığını çok iyi biliyorum..bu güne kadar da çok şükür spk dan herhangi bir ceza yemedim...en küçük bir yanlışım olmadı...ben ky dostuyum ...çünkü kendim de oradan gelmeyim....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. agresif yatırımcı , uzun vadeli düşünülecek bir hissede her yer alım yeridir...hep 47 den takviye yapmamı eleştiriyorsun ama ilk aldığım 21,31 fiyatıma bir şey diyemiyorsun... 36 tl den yaptığım ikinci takviyeme de bir şey diyemiyorsun...üçüncü takviyem 47 tl idi...dördüncü takviyem ise 41-42 aralığı idi...

sen tekniğe göre hareket ettiğini idia ediyorsun ....ama ilginç şekilde biz temel analizcilerin pozisyon aldığı hisselerde pozisyon alıyorsun..yani bir çeşit bizim sayemizde ekmek yiyorsun ama senin tekniğine uymayan en küçük hatamızdan bizi linç etmeye kalkıyorsun...

madem çok biliyorsun ve bizi cebinden çıkarabileceğini idia ediyorsun...aha al forum senin olsun...buradaki yatırımcı arkadaşlara engin bilgilerin ile aydınlat...madem teknikçisin o halde doğru yerde alım ve satım vakitlerinin geldiğini söyle ki hiç olmazsa millet lot miktarını artırsın... bakarsın ben de sana uyarım ..belki de sana dua ederim...burada bol bol grafiklerini görmek isteriz...belki bir faydan olur....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. agresif yatırımcı bir iki ay önce grafikte iki çizgi çizmişti...şimdi haklı çıktığını idia ediyor...ve hala o iki çizginin ekmeğini yiyiyor.... o iki çizgi ile bizi idam sehpasını götürmek istiyor...en kötü teknikçi bile bazen haklı çıkabiliyor...doğruyu da tutturabiliyor...sen en iyisi misin ?? yoksa en kötüsü müsün ?? bilmiyoruz...bunu kendin forumda tekniğini konuşturarak ispat etmen lazım...eğer yatırımcı senin tekniğini beğenirse seni el üstünde tutacak...o zaman sana da hoca diyecek ve sana bol bol dualar edecek...bu şansı bu forum veriyor sana dostum...ben de şimdiden vereceğin katkıları merakla bekliyorum...ama senden ricam çoğu teknikçiler gibi yuvarlak cümleler kullanma...düşebilir de çıkabilir de türü laflar söyleme...net ol...yatırımcıya gerçekten de yardımcı ol....o vakit vereceğin katkıları hepimiz taktir edeceğiz...ben sana şimdiden başarılar diliyorum...forumu da sana bırakmak istiyorum....

6. benim senin gibi bu platformdan bir beklentim yok önce yukarda yazdıklarımın tamamına adam gibi cevap ver ! tekniğe gelirsek 2 çizgi ile ekmek yemedim göstergelerden destek dirençlerden bahsettim anlamaman normal çünkü sen teknikten gram anlamıyorsun
    kimseden hocalık beklentim falan yok doğru alım yeri ve eklemenin önemini gösterdim ısrarla anlamak istemiyorsun çünkü sağlıklı bir düşünce yapısına sahip değilsin idam sehpasına götüren davranış biçimleriniz yol yürüdüğün arkadaşın kazançkapısının yaptıklarını görmezden gelmen ısrarla bahsettiğim konuların üstünü kapatman gerçekler zorunuza gitse de yapılan kahvelikleri ısrarla heryerde anlatacağım

7.  Alıntı Originally Posted by agresifyatırımcı Yazıyı Oku
    benim senin gibi bu platformdan bir beklentim yok önce yukarda yazdıklarımın tamamına adam gibi cevap ver ! tekniğe gelirsek 2 çizgi ile ekmek yemedim göstergelerden destek dirençlerden bahsettim anlamaman normal çünkü sen teknikten gram anlamıyorsun
    kimseden hocalık beklentim falan yok doğru alım yeri ve eklemenin önemini gösterdim ısrarla anlamak istemiyorsun çünkü sağlıklı bir düşünce yapısına sahip değilsin idam sehpasına götüren davranış biçimleriniz yol yürüdüğün arkadaşın kazançkapısının yaptıklarını görmezden gelmen ısrarla bahsettiğim konuların üstünü kapatman gerçekler zorunuza gitse de yapılan kahvelikleri ısrarla heryerde anlatacağım
    geçmişi bırak bu güne bak...aha forum sana sonuna kadar açıktır...yap bize bir güzellik...yap güzel bir analiz...millet senden fayda görsün....yoksa niyetin sadece suyu bulandırmak mıdır ?? buranın huzurunu bozmak mıdır ?? bizi de kendi seviyene indirmek midir ?? varsa güzel bir paylaşımın bizimle paylaş...varsa bir öngörün bunu da paylaş..burası bilgi ve tecrübelerin paylaşıldığı bir yerdir...öyle sahipsiz telegram sayfalarında her giden gelene sokarım, koyarım laflarının yapılacağı yerler değil...

8. girdiğim her hissede o gün için gördüklerimi ve yarın için olabilecekleri gördüğüm kadarıyla anlatırım...aldığım o hissenin de uzun vadeli yatırıma uygun olmasına dikkat ederim...her zaman için de ne kadar kalabileceğimi bilmediğimi bu yüzden de kimseye zaman garantisi veremeyeceğimi söylemişimdir...şu ana kadar sabır rekorumun da 1,5 yıl olduğunu da söylemişimdir...kocaerde 10-11 ayım oldu hala tutuyorum...atatp de 8 ay tutabildim ve 123 ten sattım..benim satışımdan sonra bile yine 170 zirvelerini gördü...şu anda da 149,20 fiyatındadır....berkoda da yaklaşık 4-5 aydır tutuyorum...daha ne kadar tutabilirim bilmiyorum...

ben de etten ve kemikten yaratılmış ve sinirleri olan bir insanım...benim de bir psikolojim var....çok ağır baskılarda zaman zaman ben de dayanamıyorum...psikolojimin el verdiği kadar tutmaya niyetliyim...dikkat edin niyet diyorum...borsada bir günün bile garantisi verilemeyen bir ortamda bunları söylüyorum...bu konularda ben nasıl ki her yatırımcıyı makul görüyorsam diğer yatırımcı arkadaşların da beni makul görmeleri gerekiyor...

burada fikirlerimizi söylüyoruz bir yanlışımız varsa bunu hem bana hem de foruma gösterilmesinden memnuniyet duyarım...istemeden de bir yanlışımız olmuş ve yatırımcı dostlarımız da bundan zarar görmüş ise af ola diyorum...

Sayfa 646/665 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •