Sayfa 183/503 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon
Arama sonucu : 4020 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: Viop LVII

Dolar Kuru için vadeli opsiyon nasıl yapabilirim bir miktar döviz satıp TL borç kapatacam bu arada da döviz riski almak istemiyorum.araci kurum ile bunu nasıl yapabilirim...akıl verirseniz sevinirim

2.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Dolar Kuru için vadeli opsiyon nasıl yapabilirim bir miktar döviz satıp TL borç kapatacam bu arada da döviz riski almak istemiyorum.araci kurum ile bunu nasıl yapabilirim...akıl verirseniz sevinirim
    Tanıdık bankacı varsa ona danışın ne cin fikirler var bu ara. Zaten herkesi buna kanalize ediyorlar. Daha 2 ay olmamış insanları dolar almaya kanalize edenler şimdi buna kanalize ediyor.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Kimsenin kimseye yazma deme hakkı yok ki… ortaya birşey atıyorsan ve kimse de cevaplamıyorsa konuya açıklık getirirsin. Açıklık getiremiyorsan da konuyu tekrar ısıtıp önümüze sunmazsın. Burası paylaşım forumu.. yazılanların yüzde sekseni yanlış olabiliyor ama herkes filin bir yerini tutuyor açıklık getirmeye çalışıyor. Ben dahil çok boş damacana sesi var ama kimse illüminari Türkiye şubesi gibi davranmıyor

4. Amerika Çin otolarına %100 vergi koyunca, Çin bugün 40 milyar dolarlık ABD hazine bonosu sattı. Altın aldı.

( Türkiye’s Economy Channel)

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Amerika Çin otolarına %100 vergi koyunca, Çin bugün 40 milyar dolarlık ABD hazine bonosu sattı. Altın aldı.

( Türkiye’s Economy Channel)
    Çinliler bu satışı yapmışsalar bile karşılık olarak yapmamışlardır. Ölçü olarak uyumsuz. Çinliler farklı bir dönüşüm içerisindeler ama zaman ABD'ye kafa tutma zamanı değil. Trump'ı bekliyorlar masaya oturmak için. Biden topal ördek...
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,644
     Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    slm.
    Aracı kurumunun Vadeli birimini ara durumu anlat yardımcı olurlar.

bana sorarsan
    fiziki dolarını satıyorsan risk sıfırlamak için
    Vadeliden
    F_Usdtry en yakın vade alım ( % 4~4,5 faizle ) riskini sıfırlarsın.
    O_Usdtry (Sürüyle Kullanım fiyatı var ) sigorta primin azda/çokda olabilir. yanlış seçim riskini azaltmaz. Doğru secim ise F_Usdtry ye göre daha fazla aylık faiz ödetir.
    Bear_Bull
    @BearBull26

7. Tokatlı nin seveceği bir haber düştü

8. İran Cumhurbaşkanı Reisi'yi taşıyan helikopter kaza yaptı; ekipler, bölgeye ulaşmaya çalışıyor.

https://t24.com.tr/haber/iran-cumhur...isiyor,1165568

Sayfa 183/503 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •