Sayfa 532/563 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    1. çeyrek bilançonun ilan tarihi ne olur bir görüşünüz var mı? Teşekkürler.
    geçici çarşamba gelecek çarşamba gelecek geçici ile faaliyet karcıları tatmin eder diye düşünüyorum bizde bir çıkarım alırız geçiciden enflasyon muhasebesi tedirginliği de ortadan kalktığı için bu sefer geçici vergi beyannamesi etkili olur diye düşünüyorum.

2. twitter başlangıçta olumluydu, pazar günü full konu imtiyaz ve karın ertelenmiş vergi geliri filan yazanlar baskı yaptılar. ben özkaynak konusunu beğendim, en yüksek bedelsiz bekleyenler arasında sıralamamız 30 şu an ve 1 e 75 ve devamında bilançolar ile bu oran daha artarsa sadece bu bedelsiz durumundan dolayı talep olacak. çünkü kağıt 80 tl şu an. bedelsiz bekleyen listelerinde konya 10.000 tl hisse fiyatı ve bedelsiz oranı 1 e 160. bu benim düşündüğüm oran mantığıyla mı oluyor bilmiyorum ama benim en çok özkaynak artışı sevindirdi, geçen hafta burada yazmıştım çerkeyköy kartepe istanbul adreslerindeki gayrimenkul şu kadar ederse filan özkaynak artar gibi.

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Twitter da en son şöyle yazdım

“Ama umtuyaz vaa†�� ne zaman bilanço iyi desek, harika desek bu imtiyaz varcılar peydah olurdu. Sanki yeni yazılmış, var biliyoruz, ondan iskontolu fiyatlanıyor zaten. En çok da bu tayfa İçin sevindim. Buradan gitse 150 olsa kimsenin aklına gelmez imtiyaz.

Bu hep hüstad lar yüzünden, koyun gibi, herkes birilerinin peşinden gidiyor, ezberlenmiş 2-3 cümle, hep aynı terane.

3.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Twitter da en son şöyle yazdım

“Ama umtuyaz vaa†�� ne zaman bilanço iyi desek, harika desek bu imtiyaz varcılar peydah olurdu. Sanki yeni yazılmış, var biliyoruz, ondan iskontolu fiyatlanıyor zaten. En çok da bu tayfa İçin sevindim. Buradan gitse 150 olsa kimsenin aklına gelmez imtiyaz.

Bu hep hüstad lar yüzünden, koyun gibi, herkes birilerinin peşinden gidiyor, ezberlenmiş 2-3 cümle, hep aynı terane.
    momentum değişince paradigma değişimi oluyor momentum değişince imtiyazcılar kaybolur aaa şirkete bak fk sı bankalardan bile ucuz pd dd bak gyo lardan bile daha iyi bu oran diyenler piyasaya çıkar sonra birden değer yatırımcıları ortaya çıkar ekonominin daraldığı bir yılda defansif sektör olan ilaç alınmalı diyenler filan ortaya çıkar

4. bir daha anlaşıldı ki yatırımlar ve gelecek projeksyonu konusunda ketum olan şirketimiz mali verilerin dışarı sızdırılmaması konusunda da baya ketummuş diğerinde nasıl eleştiriyor isek bu konuda da övgüyü hak ettiklerini düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by KAFASINAGÖREYAZAN Yazıyı Oku
    momentum değişince paradigma değişimi oluyor momentum değişince imtiyazcılar kaybolur aaa şirkete bak fk sı bankalardan bile ucuz pd dd bak gyo lardan bile daha iyi bu oran diyenler piyasaya çıkar sonra birden değer yatırımcıları ortaya çıkar ekonominin daraldığı bir yılda defansif sektör olan ilaç alınmalı diyenler filan ortaya çıkar
    Mevzu şu aslında. Yavru spekler var, bir de yeni nesil foncular, bir de bınların yancıları. Bu gruplardan hisseye giriş olsun, Twitter daki hüstad ve onların müritleri övmeye, alllamaya pullamaya başlar.

Bu tayfa yeter ki pozisyon alsın, ardyz gibi sabıkalı patronun hissesi güzellenir, doas ta cep to cep yapıldı, bağıran çağıran hisse gidince sustu. İşin komiği Alarko yönetim olarak en sabıkalı hissedir, ama pozları olduğu İçin, güzelleme devam eder.

Uzun lafın kısası, bu algıcı tayfa or.puyu iyi aile kızı diye güzeller…aile kızı bir arkadaşıyla yemek yese kötü yola düştü denir. Yani işlerine(pozisyonlarına göre) nasıl gelirse
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6.  Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    1. çeyrek bilançonun ilan tarihi ne olur bir görüşünüz var mı? Teşekkürler.
    Deva da kural şudur. 5 yıldır hiç uymadıklarını görmedim. Son Bilanço açıklama tarihinden önceki son cuma.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7. cevaplar için teşekkürler. haziranın 3. haftası açıklar diye umuyoruz o halde.

8.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Mevzu şu aslında. Yavru spekler var, bir de yeni nesil foncular, bir de bınların yancıları. Bu gruplardan hisseye giriş olsun, Twitter daki hüstad ve onların müritleri övmeye, alllamaya pullamaya başlar.

Bu tayfa yeter ki pozisyon alsın, ardyz gibi sabıkalı patronun hissesi güzellenir, doas ta cep to cep yapıldı, bağıran çağıran hisse gidince sustu. İşin komiği Alarko yönetim olarak en sabıkalı hissedir, ama pozları olduğu İçin, güzelleme devam eder.

Uzun lafın kısası, bu algıcı tayfa or.puyu iyi aile kızı diye güzeller…aile kızı bir arkadaşıyla yemek yese kötü yola düştü denir. Yani işlerine(pozisyonlarına göre) nasıl gelirse
    fonlar için şöyle bir dip not söyleyim deva özelinde fonlar geçen sene 80-90 arası malı aldılar sonra bu malı fonlar 1 yıl taşıyıp son 4 ayda aldığı bu 3 milyon lotu 65-80 arası geri devrettiler alanlar o malum 5 kurum oldu fonlar açısından hiç hoş görünmeyen hareketler oldu deva özelinde ahbab çavuş görüntüsü veren hareketler. Ha bu arada bir 3 milyon lotta citi de aynı hareket oldu birebir aynı hareket toplamda kabaca 6 milyon lotu bir yıl bunlara taşıtıp sonra geçtiğimiz 3-4 ay onlardan geri aldı.

Sayfa 532/563 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •