Sayfa 202/503 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 4020 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    2,421 gönderdim bana yeter...

yevmiye cıktı...
    gümüşle oynuyormusun oynuyorsan deniz43 hoca nın topiğinde hafta sonu graf paylaştım bir bak istiyorsan
    FORMASYON AVCISI -53

2. Merkez Bankası Başkanı Fatih Karahan, 4 Haziran'da Plan Bütçe Komisyonuna sunum yapacak- Ekonomi

Ekonomi internet sitesinde yayınlanan habere göre; Şubat'ta Merkez Bankası Başkanlığı görevini üstlenen Karahan, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Mehmet Muş'un başkanlığında 4 Haziran'da toplanacak komisyon toplantısında ilk kez milletvekilleriyle bir araya gelecek.

Karahan, küresel ekonomi, enflasyonla mücadele, para politikası başlıklarını içeren kapsamlı bir sunum yapacak. Faiz kararları, Kur Korumalı Mevduat, Merkez Bankasının 2023 yılı için açıklanan 818.2 milyar liralık zararının komisyon toplantısında öne çıkan başlıkları oluşturması beklenirken, Karahan milletvekillerinin soru ve eleştirilerine yanıt verecek.

Merkez Bankası Kanuna göre, banka faaliyetleri ve para politikasına ilişkin olarak Merkez Bankası Başkanı yılda iki kez Meclis Plan Bütçe Komisyonunu bilgilendirmesi gerekiyor.

Meclis Plan Bütçe Komisyonu, en son 3 Ekim 2023 tarihinde dönemin Merkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan tarafından bilgilendirilmişti.

Sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.ekonomim.com/gundem/merk...-haberi-744055
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,786
    26 YIL BIST100 ve 17 yıldır viobdayım..Özellikle viobda benim kadar işlem yapan çok azdır...Günde 17 saat ve yüzlerce metastosk sistem yaptım...

Hissede ASLA TRADE ETMEYİNİZ..VE BU KONUDA TEŞVİK EDENLERE İTİBAR ETMEYİNİZ.Hiç bir halt elde edilemez..Garanti 6 dan 96 ya geldi..en kral trader bunun 1/3 ü kadar kar yapar ve sürekli ekran başı ve biten hayatlar..

Burada en mantıklı stratejiyi ikigözüm uygular...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    O iş öyle değil.Bizim halkımız anlamaz ama bunu ifade edemez.

100 kişiden 2-3 kişi ,saçmalıyorsun ,der...

Dediklerin soyut şiir gibi,anlamak mümkün değil.Arkadaşa ben de katılıyorum.

Dediklerinle para kazanmak mümkün değil.Yuvarlak konuşmalar...denilen bu...

Allah sahittir bir kere bile işime yaramadı..Hatta ,NE DİYOR BU, diye defalarca okuyorum..Sürekli BADEM-HACİM vs ...komplo teorisi vs...

KARŞINDAKİ NET SORULAR SORUNCA DA ÇAMURA YATMAMAK LAZIM..sen ne içiyorsun,anlamıyor musun vs...
    Apkoş işine bak senin anlama kabiliyet yoksa kimse sana birşey anlatamaz.
    anket açtım burada 2 kişi çıkar dedim grafta yazdığımızı anlamayan yanıltmadın yine beni
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    O iş öyle değil.Bizim halkımız anlamaz ama bunu ifade edemez.

100 kişiden 2-3 kişi ,saçmalıyorsun ,der...

Dediklerin soyut şiir gibi,anlamak mümkün değil.Arkadaşa ben de katılıyorum.

Dediklerinle para kazanmak mümkün değil.Yuvarlak konuşmalar...denilen bu...

Allah sahittir bir kere bile işime yaramadı..Hatta ,NE DİYOR BU, diye defalarca okuyorum..Sürekli BADEM-HACİM vs ...komplo teorisi vs...

KARŞINDAKİ NET SORULAR SORUNCA DA ÇAMURA YATMAMAK LAZIM..sen ne içiyorsun,anlamıyor musun vs...
    adam çamura yatıyor....net yaz deyince karşıdakini anlamamakla suçluyor.....canı sağ olsun....neyse gerek yok...o da böyle ortaya karışık.....

alper vkfyo da voliyi vurmuşşsun deyolar

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,786
    3 yıldır kral gibi enflasyon rallisi var...Aynı 90 lardaki gibi...

Zirve neresi bilemem ama AYI PİYASASI BAŞLAYINCA FORMASYONLARIN SADECE RESİM olduğunu göreceğiz.

2 li dipten alacaksın...bir dip daha olacak...

Neyse formasyoncular ARKADAN ESEN RÜZGARIN keyfini yaşasın....KIŞ gelince bunlar ile trade etmenin çöp olduğu anlaşılacak.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8. Daytradeci adam elini fazla belli etmez.

Yohusa uzunvadeli herkes biliyor neyin olucağını

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 202/503 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •