Onemli Gunler Banner
Sayfa 149/181 İlkİlk ... 4999139147148149150151159 ... SonSon
Arama sonucu : 1441 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Sayın T/A Hocam, gün içi ve sonunda ısrarla foruma gelip çalışmalarınızı ilgiyle takip etmekteyiz. Emeklerinize sağlık, başarılarınız ve
    kazancınız daim olsun...

Hafta sonunda müsait olabilirseniz Bryat ve Jants çalışmalarınızı paylaşma şansınız olursa memnun olurum. Teşekkür ederim.
    Kusura bakmayın, hafta sonu yoğun çalıştım. Hisseleri listeye eklemiştim ama yorum istediğiniz aklımdan çıkmış...

Sonradan fark ettim...

BRYAT...

Düşebileceği kadar düşmüş durumda. Hem 200 günlük ortalamaya değmiş, hem de trend desteğine kadar düzeltmesini tamamlamış...

Ayrıca düzeltme de yeterli miktarda gerçekleşmiş...

Göstergemiz de dip seviyelere gelmiş durumda...

Bu durumda düşüş süreci sonuna gelinmiş olabilir. Fakat dip oluşumu yapmak isteyebilir. O nedenle hemen yükselişe geçmeyebilir. Yükselişin işaretlerini aramak gerekir...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

JANTS...

Bu da düzeltme sürecinde. 50 günlük ortalama destek noktasında bulunuyor... 275...

Genel olarak baktığımız zaman buralardan yukarı yönlü bir tepki vermesi beklenir. Fakat henüz düzeltme sürecinin sonuna geldiğimizi düşünmüyorum. Bir süre daha salına salına da olsa en azından 100 günlük ortalamaya ve trend desteğine kadar düşmeye niyeti var gibi duruyor... 250 seviyesi civarı...

Benim asıl olmasını beklediğim ise 200 günlük ortalamaya kadar düzeltmenin devam etmesidir. Böyle bir durumda 220 seviyesi gündeme gelecektir...

Eğer alım için takip ediyorsanız ve bu seviyeleri görürseniz, alıma uygun hâle gelmiş demektir...

Yine de hisseyi illâ alacağım diyorsanız sinyali tâkip etmekte fayda var...

275 altında zaten sıkıntı artar. O nedenle dikkatli olmak gerekir...

Yaptığım çalışmalar artık grafik üzerlerinde kalıyorlar...

Günlük olarak bu şekilde de takip etme imkanı olacaktır...

Hayırlı Haftalar...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir hafta olmasını diliyorum...

Günaydın. İyi haftalar, bol kazançlar.
    Teknikte zorlama yoktur..

Tablo 'ya Destek/Direnç sütununu ekledim...

Kapanıştan itibâren bu sütunu da görebileceğiz...

Renklerini ise Pozisyon 'un renkleri ile aynı yaptım...

İsterseniz sadece 2 renk de yapabilirim:

- Destek için Yeşil...

- Direnç için Kırmızı...

gibi...

7. Bryat ve Jants grafikler için teşekkür ederim Sayın T/A Hocam. Elinize, emeğinize sağlık...

8.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Tablo 'ya Destek/Direnç sütununu ekledim...

Kapanıştan itibâren bu sütunu da görebileceğiz...

Renklerini ise Pozisyon 'un renkleri ile aynı yaptım...

İsterseniz sadece 2 renk de yapabilirim:

- Destek için Yeşil...

- Direnç için Kırmızı...

gibi...
    Bryat, Jants, Konka, Barma, Maktk ve Kront son durumlarını listede merakla bekliyorum. Tekrar teşekkür ederim.

Sayfa 149/181 İlkİlk ... 4999139147148149150151159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •