Sayfa 307/318 İlkİlk ... 207257297305306307308309317 ... SonSon
Arama sonucu : 2537 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. [QUOTE=erhankod;6811937]
     Alıntı Originally Posted by XTrader+ Yazıyı Oku
    değerli bir yatırımcı dostum yatırım yaptığın hissenin eşşekliğini yapamazsan para kazanamazsın dedi çok doğru buluyorum....pkart hissem var 15 tl maliyetli....zamanında hisseye öyle bir baskı yaptılar ki hissenin potansiyelini bildiğim halde baskıya yenildim 22 tl den lotumun yarısını sattım....hisse 115 tl oldu...psikoloji çok önemli...bir kırılma anı oluyor orada varsan satmamışsan para kazanabiliyorsun yoksa lot kaybı oluyor...[/QUOTE
    Herkezin vadesi ve beklentisi farklıdır ortak kimileri için 10 yıl kısa vade iken kimileri için 2 yıl uzun vade dir. belki karelde 10 yıl bekleyeceğiz değişen bir şey olmayacak zaman gösterecek ne olacağını
    erhan bey derdim para kazanmak değil büyük balık yakalamak..)

2. erhan bey elimde kstur var 360 tl maliyetli hisse 10 bin gördü satmadım...artık eşşek olmayı öğrendim psikolojik olarak bedeli ağır olsada...karel içinde çok iyimserim....sinir uçlarını çok zorluyor artık lanet olsun dedirtiyor biliyorum burada lot kaptırmasam sonu aydınlık inşallah...kritik yerler oluyor satmaya zorladıkları o dönemi yaşıyoruz...endeks zirvede karel yerlerde kabul etmek zor ama bu sanal bir fiyat gerçek bu değil...2006 dan beri borsadayım bir sürü hisse aldım sattım...kareli almadan önce ismeni sattım...3 tl den almıştım 18 tl den satmıştım....sonra karel aldım ondada iyi para kazandım....onca hisse arasında karel beni nedense bunca ızdırapa rağmen heyecanlandırıyor şirkete güvenim çok fazla umarım yanılmam....şuana kadar yanılmadım sadece bize daha yansımadı...60 bin lot ilave karel almayı düşünüyorum ama tam karar veremedim....brsan ile karel arasında kaldım takip ediyorum..

3.  Alıntı Originally Posted by XTrader+ Yazıyı Oku
    erhan bey elimde kstur var 360 tl maliyetli hisse 10 bin gördü satmadım...artık eşşek olmayı öğrendim psikolojik olarak bedeli ağır olsada...karel içinde çok iyimserim....sinir uçlarını çok zorluyor artık lanet olsun dedirtiyor biliyorum burada lot kaptırmasam sonu aydınlık inşallah...kritik yerler oluyor satmaya zorladıkları o dönemi yaşıyoruz...endeks zirvede karel yerlerde kabul etmek zor ama bu sanal bir fiyat gerçek bu değil...2006 dan beri borsadayım bir sürü hisse aldım sattım...kareli almadan önce ismeni sattım...3 tl den almıştım 18 tl den satmıştım....sonra karel aldım ondada iyi para kazandım....onca hisse arasında karel beni nedense bunca ızdırapa rağmen heyecanlandırıyor şirkete güvenim çok fazla umarım yanılmam....şuana kadar yanılmadım sadece bize daha yansımadı...60 bin lot ilave karel almayı düşünüyorum ama tam karar veremedim....brsan ile karel arasında kaldım takip ediyorum..
    Ortak aynı denizde avlanıyoruz uzun zamandırda beraberiz avda ;) Kazanacaksak beraber kazanacağız bu saatten sonra kareli satıp başka hisse alacak durumda değilim satıp karele döndüğüm diğer hisselerim *5 yaptı zira diğer hisselerde aldı başını gitti mecbur bekleyeceğim Ama karele hiç güvenmiyorum özelliklede patronuna her türlü Ayak oyunlarını yapıyor inside trading de dahil . yatırımcısını sömüren bir patron

4.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    Ortak aynı denizde avlanıyoruz uzun zamandırda beraberiz avda ;) Kazanacaksak beraber kazanacağız bu saatten sonra kareli satıp başka hisse alacak durumda değilim satıp karele döndüğüm diğer hisselerim *5 yaptı zira diğer hisselerde aldı başını gitti mecbur bekleyeceğim Ama karele hiç güvenmiyorum özelliklede patronuna her türlü Ayak oyunlarını yapıyor inside trading de dahil . yatırımcısını sömüren bir patron
    bence patron vs. odaklanmaktansa şirket ne yapıyor neler yapabilir potansiyel var mı umut var mı geleceğe dönük ona odaklan derim....büyük resmi görmeye çalış...patron şöyle patron böyle bunlar dar bakış bence pek birşey ifade etmiyor....paranın dini imanı olmaz...bende kmpur var oradada aynı muhabbet patron şöyle patron böyle yok patron hisse satıyor vs. bunlar kısa vade bakış açısı...dediğim gibi büyük resim ne diyor önemli olan bu....tahtacı patron bunlar ne düşünüyor para kazanmak istemiyorlar mı şirketlerinin piyasa değerinin artmasını istemezler mi tabi ki isterler vakti zamanı geldiğinde basarlar düğmeye....o zaman var mısın yok musun önemli olan bu...

5.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    aynı denizde avlanıyoruz ama senin derdin hamsi avlamak olabilir orada ayrışıyoruz...

6. erhan bey çok canın sıkıldığında benim gubrf maceram aklına gelsin...gubrf 5 yıl sürekli düştü...9-2 tl hareketi tam 5 yıl sürdü öldürdü bitirdi bizi sonu 4 tl den sattım hisseyi... sonrasında hisse 400 tl oldu...80 bin lotum vardı....hikayesi vardı bekledik nasip olmadı sattık hikaye gerçekleşti...bawer ortak ile yıllarca bekledik para kazanamadık...nasipte önemli tabi ki...

7. şu endekste şu bilanço ile en az 30 tl olması gereken hisse 15 tl lerde sürünüyor sürünsün bakalım...

8.  Alıntı Originally Posted by XTrader+ Yazıyı Oku
    aynı denizde avlanıyoruz ama senin derdin hamsi avlamak olabilir orada ayrışıyoruz...
    Ağı attık denize bekliyoruz hep boş çekiyoruz ben diyorum ki büyük balığı bekleyene kadar Hamsi çıksın büyük balığı yakalayana kadar umut olur avlanma maliyetini çıkarır en azından boş çekmeyelim hiç

Sayfa 307/318 İlkİlk ... 207257297305306307308309317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •