Sayfa 213/794 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon
Arama sonucu : 6349 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: Viop LVII

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,326
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben sana öpemen demedim muhtemelen başkası demiştir, ben eli uğurlu dedim
    Birde bahriyeli abi herkes o tahtaciyi öpüyor bi bozkurt öpemiyor dediydi, belki onla karıştırmışsındır.
    Birde fazla güvenme bizim tahtaci tam soyguncu, akcay abi doğru söylüyor
    Hangi taktaymış o takta ?
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    İranda yüzlerce solcunun idamındqn sorumlu hukuk mezunu olmayan savcılar kurulu üyesi. Eli kqnlı cellat
    Bakarsan, adam gibi biri dersin, Reisi için.
    Bugün öğreniyoruz ki, aşağılık, 7 kat cehennemin dibinde bile zor kabul edilir..bir yaratık..
    Yüzlerce insanı katletmek nedir ya?

SM-A336E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    sindo 3 cümle yazıyorum....endek buralarda patinaj yapar...satış gelir diye tahmin ediyorum..... senin tahminin nedir....?
    [QUOTE=sindoma53;6811551]

Topiğin totoşu bizimn yazdığımız çizdiğimizi takip edip cuk kadar aklıyla bize laf çakmaya geliyor bak bunlarıda söyleyecen 2.40-2.45 dolardan beri bu hareketi yazdık çizdik bunları bildim diye yazmıyorum burada algı yaratmaya çalışanlar var iddialarını ispatlayamamış yediklerini yutanlar var.Yoksa herkes kendi cebine kazanıyor , herkes kazandığını yapsın biz teknik bakıyoruz şablonu kurarken yanına katalizör bulup oyunu kuruyoruz.
    teknik olarak 3.35 bölgesine geldik 240 dk graflarda ortalamalar aşağıda kaldı cds ve haber kaynaklı geldik son 1 haftaki hareket pıst 100 buradan sonraki hareketine mola verip vermeyeceğine vıop tarafı karar verecek vade sonu olduğundan çuvalın durumuna bakıcaz kısa vade.[/QUOTE]

topik sakinleri ve yönetim topiğin en hızlı traderı tokatlı yukardaki soruyu sordu bende sabah yazdığım yorumumu yaptım dedim işaretlediğim bölge bunuda arkada görürüsünüz haftalık grafta belirttiğim 3.35 zirvesi vardı daha önce orası görüldüğü için diğer düşüncelerimle birleştirip yorumladım.
    olayda ismi geçen tokatlının bundan sonra 1-2 yazısı oldu ama topiğin yorum bekçisi apkoş hala ortalığı karıştırıp Bulutun ayarını kaçırıp ceza aldırma derdinde seviyor bu işleri burada ve 1-2 kişiler bilinçli yapıyorlar kaç sayfadan beri aynı şeyleri yazıyor millet bıktı topiği meşkul etme artık apkoş işine bak.
    FORMASYON AVCISI -53

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Zirveyi tahmin etmek zordur ve risklidir.ELLİOT-TEKNİK-ZAMANLAMA 90 LARA BENZEME konusunda bir zirve hedefim var..ONU SÖYLEMEM ELBETTE doğru olmaz..Bir de yanılabilirim..Kimseyi de arkama takamam..
    ..yine de orta vadeli short poz. alınca burada fikrimi ifade ederim.
    Onun dışında tüm yorumlar çok net...Anlamayana da ,ben anlatamamışım der ve yine açıklarım..KİMSEYİ İTTİHAM ETMEDEN...
    Daha önceki mesajlara bakan 1990 lı yıllara kadar olan analizleri de görür..
    bak bak bize net ol diyen apkoş apkoş bilemezsem yaşak geçerler diye hedef veremiyor.Sakın bir daha bana yapamadığın işler için net ol deme
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Bakarsan, adam gibi biri dersin, Reisi için.
    Bugün öğreniyoruz ki, aşağılık, 7 kat cehennemin dibinde bile zor kabul edilir..bir yaratık..
    Yüzlerce insanı katletmek nedir ya?

SM-A336E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehsa, Nika, Hadis, Hananeh, Sarina, Ghazaleh, Armita, Yalda...

6. Tokatçı bana düşücekmi diyor akşam ben yukarki yorumu yazıyorum diye kaç sayfadır paçamda apkoş o zaman benim analiz tutmazsa siz laf çakıcak adammı arıyorsunuz
    apkoş harbiden teknik olarak eğitim seni ben hocan sen çekirge ol ama biraz geç anlıyorsun ve konuları tam okumuyorsun nasıl yapalım çekirgem olacakmısın yoksa kendi yolunamı gidicen karar ver artık
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,891
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    sabah yazdıklarımı alıntılayıp koydum zaten ne içiyorsun sen bak kendine güldürme burada beni kendinle karıştırma senin durumun iyi değil bak topik anketi yapıyorum senin için kaç kişi var 96 senden başka çıkmaz o yaptığım yoruma net yaz diyen hadi 1 tane daha çıkabilir evet anket başladı 14.45 de biter
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    sabah la şimdi yazdıkların zıtlaşıyor......net yaz endeks bugün artı kapatmasını başaracak mı....tahminin diyorum.....
    [QUOTE=sindoma53;6812395]
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

teknik olarak 3.35 bölgesine geldik 240 dk graflarda ortalamalar aşağıda kaldı cds ve haber kaynaklı geldik son 1 haftaki hareket pıst 100 buradan sonraki hareketine mola verip vermeyeceğine [B]vıop tarafı karar verecek vade sonu olduğundan çuvalın durumuna bakıcaz kısa vade.[/QUOTE[/B]]

.
    Kırık bu adam...Sorulan soruya verdiği cevap....saygısız ve terbiyesizce...KONUYU BİLMEYEN ÖĞRETMENE SORU SORUNCA ARIZAYA BAĞLAR YA..O MİSAL..

neymiş VİOB buna karar verecekmiş..Biz de KUŞSEVERLER DERNEĞİNİN karar verdiğini sanıyorduk...

Neyse ben bu strest topu sayesinde rahatlıyorum...

Haydi huzurlu geceler.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Conflict
    @ConflictTR
    ·
    3s
    🔴 Gazze'de İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin ölümüne sevinen Filistinliler tatlı dağıttı.

https://x.com/ConflictTR/status/1792564298998235523

tokatlı karar verin artık tatlı dağıtıyorlar
    arapça bilen varmı bunu bir tercüme etsin tokatlının dediklerinimi söylüyor yoksa bu haberi yapanlarmı yanlış yapmış
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 213/794 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •