Sayfa 215/999 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315715 ... SonSon
Arama sonucu : 7991 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: Viop LVII

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    apkoş 23.53 nereye kayboldun şimdi bu böyle kaybolur 10-15 gün sonra kaşınır gelir yine bulaşır yoksa emin olun buna birşey yazmak benide yoruyor artık bulaşmasın işine baksın herkes nasıl kazanıyorsa öyle yapsın.
    süre doldu anket kapandı
    sindo arapçasını dinledim dedim ya.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Gene arka arkaya perişan bilançoların geldiği bir gece daha...
    Haziran a geldik fırsattan istifade daha yıl sonu bilançosunu yeni paylaşıyor paşalar....
    İşte burda eski pala olsa
    Bu kur bu faiz bu bilancolarla bist 1 gün arti kapatamaz bu günden sonra ama Düzeltme eli kulağında gibi

3. Hisseler için verilen hedef fiyatların, mevduat faizinin altında olduğu bir durumda borsaya yatırımcı gelmesini bekler misiniz?
    Sıradan bir insan

4. arkadaşlar günaydın.. önemli bi analiz yapıcam: bugün piyasa yukarı mı devam eder, satış mı gelir ? işte buna viop karar verecek arkadaşlar

analiz bu kadar

5.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    az önce dipten alalım dedik bana vermeden tepti dayuuu.....gümüş onsta da gezel paralar var.....ama bekliyorum avcı edesıyla ....acelem yok......
    Gece gümüş onsa fena kaymışlar tohatlı abi, bi haber mi geldi, fırsatı yine kaçırdık

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Gece gümüş onsa fena kaymışlar tohatlı abi, bi haber mi geldi, fırsatı yine kaçırdık
    İran gerginliği bekliyorlardı....ölümden bir şey çıkmayınca verdiler...gümüş ons da bir yüzde 10 düşüş bekliyorum onsta ardından sert çıkış......bakırda da şortçuları kıstırdılar.....ne var ne yok aldılar onlardan....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

7. Bu kadar net analiz kimse yapamıyor bu alemde bir gülben abla çok net konuşur birde sen tohatlı abi

Bende uzunvadeli bist projeksiyonumu açıklıyorum, endekis 7binden sonra 31bine kadar cuf cuf
    Tabii şüüüyle düşünülebilir, madem sonuçta osbirbine gidecek o zaman düştükçe alalım diyen çıkabilir, o da kendi kararları, bist düşünce ağlama olmasın yeterli

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,389
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    İran gerginliği bekliyorlardı....ölümden bir şey çıkmayınca verdiler...gümüş ons da bir yüzde 10 düşüş bekliyorum onsta ardından sert çıkış......bakırda da şortçuları kıstırdılar.....ne var ne yok aldılar onlardan....
    Kazanın oluş sebebi önemli değil belki gerçekten hava şartlarından,inceleme devam ediyor
    İran ın bunu gelişen şartlara göre İsraile ,abd ye veya başka mihraklara havale etmesi olasılıklar dahilinde ..buda sorun yaratabilir
    Bir şey söylemek için daha erken

Sayfa 215/999 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •