Sayfa 867/999 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917967 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 6,929 - 6,936 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ayıptır söylemesi bana kalın gelecek misafirhane henüz yapılmadı. 1 hafta kalmışlığım var bi s..kini bilemem kim yer kim yiyemez
    sendikaların sosyal tesisleri ile yarışır bi tesis
    ama alkol yok size yaramaz
    ben giderken viskimide yanımda götürmüştüm hergün millet çıkıp büfeden bişeyler alıp geliyor gizli gizli içiyordu.
    sizin gibi ihtiyarlar için çok bile helede %15 indirim fazla olur
    10.000 gayme maaş alanlara bırakın sıranızı

boşsa kamu görevlieri kalabiliyor
    oda 1 hafta
    ancak adli tatil sürecinde dşarıdan almıyorlar sadece hakim ve savcılar
    ile üst düzey bakanlık görevlileri (onların çoğuda zaten hakim savcılıktan geçme)

hakim yada savcıysa 7 günü 2.500
    kamu görevlisi isen 4.500
    değilsen 5.500 (buradan %15 indirimi kapıyorsunuz)

fiyatlara sabah ve akşam yemeği dahil
    öğleyinde aperatifler ve alkolsüz içecekler beleş
    kahve omlet gözleme dondurma hamburger paralı
    ayrıca odanın büyüklüğü ve konumuna görede günlük 200 tl ile 1000 t arası fark ödersin

kamu tesislerinde kalmaya prensip oalrak karşıyım
    görev gereği tüm kamu tesislerinde müsaitlik durumuna göre sınırsız kalma hakkım var
    ama mecbur kalmadıkça öğretmenevi polisevi orduevi gibi hiçbir tesiste kalmam
    mecburiyetten ceyhan öğretmenevinde 2 ay balıkesir dsi tesilerinde 40 gün kaldım zul geldi bana
    üniversite misafirhanelerinde kampüs içinde olduğu için kalmak durumundayım şehre uzak ulaşım sıkıntı kamu araçlarını kullanmamak için
    Sen boş ver kalını inceyi, 4 kişilik rezervasyonumuz tamam mı şimdi?

Rakımızı alır akşamları bir yerde içeriz veya içmeyiz şart değil ya.

SELİM BEY, BU BANA LAFI EVELEYİP GEVELEYİP GARGARAYA GETİRİYOR GİBİ GELİYOR, SEN KESİN CEVABI AL BEN UZUN PAÇALI DENİZ DONUMU FALAN AYARLAYAYIM.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Diğer yandan, en küçük ilgi ve alakamızın söz konusu dahi olmadığı bahse konu cinayet iddianamesiyle ilgili dün soru kalıbı içinde telaffuz ettiğin iddialarını ispat etmezsen, alçaksın, ahlaksızsın, ********sin, namussuzsun! Daha sana ne diyelim Hodri meydan Bu da üç Sende utanma yok ki! Sende omurga yok ki! İşin özünde sende hiçbir şey yok, ama CHP nin Genel Başkanısın Yazık, günah, ayıp Senin gibi müptezellerin varlığı bile Türk siyasetinin mahvı perişanlığına en açık delildir Sen Ülkücü düşmanısın, MHP düşmanısın, kimlerle iş tuttuğun cümle alemin de malumudur Müfteriliğinin hukuki bedelini inşallah ödeyeceksin.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...ource=Anasayfa

Suc ustu yakalaninca demek boyle oluyor.

Bir cinayet sebekesini korumak kolay degil.
    Katil Ankarada saklanacak bula bula sizin milletvekilinizin evini mi bulmuş?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

3.  Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    sayın deniz43 eksi rezerv eksi rezerv diye 2020 den beri herkesi terse yatırdınız malesef gerçeğe gerçek.

şuan ortada görüldüğü üzere bu bir rezervin yer değiştirilmesi olduğu apaçık ortaya çıktı.

rezervi verip geri aldılar. şimdi rezervler artıya geçtiği zaman ne yazacaksınız finansal mühendislik mi gerçekten merak ediyorum.

eksi rezerv dediğinizden beri banka hisseleri 20 kat arttı. çöp dolar 7 lira idi. 32 lirada.

doğruya doğru eğriye eğri.

selametle esen kalın.
    Deniz hoca ya sarmışsınız bence sizi buraya alalım, Deniz hocam tartışmaya girmez

bu arada cycle kelimesi bana bicycle cı abi hatırlattı hatta bu nikin başında da g var hayırlısı

4.  Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    gerçekten ülkenin bırakın 1 doları olmamasını eksi rezerv olması demek hayatın bitmesi demekti, ne akaryakıt ne ilaç ne yiyecek bulunmaması gerekiyordu.

fakat yıllardır bırakın öyle birşeyi sokakta maybach dan geçilmiyor. araç satışları rekor kırıyor. malesef çok terse yatırdınız tarihe geçtiniz.

esen kalın.
    hem maybach cılarda burada

burası forumun içinde en çok maybach kelimesinin geçtiği başlık olma özelliğini de taşıyor

maybach fan club çıkar buradan o derece

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    hem maybach cılarda burada

burası forumun içinde en çok maybach kelimesinin geçtiği başlık olma özelliğini de taşıyor

maybach fan club çıkar buradan o derece

Onların % 90'nı Doğan görünümlü Şahin, 2002-2013 arası 11 senede sadece 2110 adet üretilmiş, yani aslında çok az olması gereken otomobil.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6. https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...69297292/detay

en maybach cıda Reha abi dir

maybach gorunumlu hondaa

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Onların % 90'nı Doğan görünümlü Şahin, 2002-2013 arası 11 senede sadece 2110 adet üretilmiş, yani aslında çok az olması gereken otomobil.
    onu ben yazdım abi herkesi ayıktırmak için vermiosun itibarımı

tasarruf etmeyin itibar puanından

Sabahtan çekmeye başlayınca olacağı bu TOGG 2023 yılında 18 bin adet filan üretildi TESLA ise 1 milyon 845 bin adet, ulan zaten TOGG'un fabrikası 175 bin adetlik.

Otomobil devi olmaya gelince İspanya bir b. değildir, bir tek SEAT belki bir şeyler yapar.

İtalya ise FIAT sayesinde vardır, yoksa Fransa veya Almanyanın yanında bir hiçtir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 867/999 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •