Sayfa 131/186 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181 ... SonSon
Arama sonucu : 1483 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
     Alıntı Originally Posted by NergaL Yazıyı Oku
    6 yıldır bu hissedeyim...ev alamayan miktardı.... Araba, iki şirket, moto karavan aldım... toplam hissemden 150 tanesi eksildi... Ev ve fazlasını alabiliyorum kalanlarla... Teşekkür ederim EGEEN...
    Normalde bunları yazmam, yazıldı diye yazıyorum ve gerçek bu.
    Allah daha çok versin!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2.  Alıntı Originally Posted by NergaL Yazıyı Oku
    6 yıldır bu hissedeyim...ev alamayan miktardı.... Araba, iki şirket, moto karavan aldım... toplam hissemden 150 tanesi eksildi... Ev ve fazlasını alabiliyorum kalanlarla... Teşekkür ederim EGEEN...
    Normalde bunları yazmam, yazıldı diye yazıyorum ve gerçek bu.
    Bende holding aldım egeenin parasıyla,paraşüt holdingi.aha inanmayan Filozof dayıya,kubilayn emmiye sorsun.

3. Hisseden kazanıp ev,araba alıp şirket kuranlara hayırlı olsun.Ben de çok şey yaptım bereket versin.Ytd

4. Ben henüz hiç bir şey alamadım. Kurban bayramına kurbanlık parasını verse hoşnut olurum 😂😂

5.  Alıntı Originally Posted by Babatolien Yazıyı Oku
    Bende holding aldım egeenin parasıyla,paraşüt holdingi.aha inanmayan Filozof dayıya,kubilayn emmiye sorsun.
    Alaycı değilim

6.  Alıntı Originally Posted by NergaL Yazıyı Oku
    Alaycı değilim

Evet üstad,bende değilim.

7.  Alıntı Originally Posted by Babatolien Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Allah daha çok versin!
    Teşekkürler

8.  Alıntı Originally Posted by Babatolien Yazıyı Oku
    Sevgili hissedaslarim, ben bu tir paylaşımlara hiç girmedim.
    Herkese bol kazanç diliyorum.
    Anlatmak istediğim, bu hisse boş değil. Patron bile boş göstermek istiyor. Ama değil.

Sayfa 131/186 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •