Onemli Gunler Banner
Sayfa 8/17 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
Arama sonucu : 130 madde; 57 - 64 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

Alıntı Originally Posted by mavsar Yazıyı Oku
    Bofa bu bilançoyu öğrenmiş ise yazıklar olsun sana. Biz de işte kurum, kimse bana soru sormasın diyerek yatırımcısını koruyor diyorduk
    Bank of amerika değil dostum bank of akparti
    Herseyden haberi olur ulkede uçan kuştan dahi

2.  Alıntı Originally Posted by ahmetCetin Yazıyı Oku
    Bu yılın ilk 6 ayın karları RUP a gitti....
    raporlarda gördünüz mü yoksa tahmini mi söylüyorsunuz?

ayrıca gözden kaçıranlar için ufak bir bilgi:

TüpraŞ İzmit Rafinerisi, Fuel Oil Dönüşüm Ünitesi Projesi – Tekfen Mühendislik. Residuum Upgrading Projesi'nin (RUP)
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

3. Aynı akibet THYAO yu da bekliyor bence. Bilanço açıklansın görürüz.

4.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    raporlarda gördünüz mü yoksa tahmini mi söylüyorsunuz?

ayrıca gözden kaçıranlar için ufak bir bilgi:

TüpraŞ İzmit Rafinerisi, Fuel Oil Dönüşüm Ünitesi Projesi – Tekfen Mühendislik. Residuum Upgrading Projesi'nin (RUP)
    Sadece bir tahmin. Maliyet çok artmış..Ruptan olmalı..gerçi sadece Mart ayı Rupa girdi..

5. Boşverin diyemicem, ama, bırakın karı, eksi bilançoları da gördük, ilk çeyrekte 50 milyon usd yatırım harcaması yapılmış, yani bir yandan yatırım bir yandan temettü devam, fakat faaliyet raporunda temettüye değinmemişler, sadece ödeneni beyan etmişler. Hayırlısı diyelim, yaşayıp hep beraber görürüz kısmetse.

6.  Alıntı Originally Posted by Fatih34 Yazıyı Oku
    Boşverin diyemicem, ama, bırakın karı, eksi bilançoları da gördük, ilk çeyrekte 50 milyon usd yatırım harcaması yapılmış, yani bir yandan yatırım bir yandan temettü devam, fakat faaliyet raporunda temettüye değinmemişler, sadece ödeneni beyan etmişler. Hayırlısı diyelim, yaşayıp hep beraber görürüz kısmetse.
    yatırımcı sunumuna hızlıca bakmaya çalıştım. gözüme bir şey ilişmedi, bir ihtimal borç ödemesine yüklendiler denilebilir ilk bakışta. ama ne gerek vardı? o da mantıksız duruyor. bakalım, inceleyerek bulacağız inşallah.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

7. sende var 1000 lotcug, Ali'de var 1 trilyar lotcug. Ali düşünsün bilanço kötü gelmiş çok da fifi

8. Diğerlerini bilmiyorum ama Ünlü 7 küsür milyar kâr bekliyordu diye hatırlıyorum. Eğer bunu referans alırsak ben fiyata yansıyan bir şey olduğunu düşünmüyorum, gömme ihtimalleri var yarın. Hayal kırıklığı yarattı tablolar bende açıkçası.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

Sayfa 8/17 İlkİlk ... 678910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •