Sayfa 312/818 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon
Arama sonucu : 6540 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: Viop LVII

yazdıklarıma YANLIŞ deyecek olursanız

2002'de 90 milyar dolar olan devlet borcunun, şimdi 1,5 trilyon dolara nasıl çıktığını lütfen açıklarmısınız ?

NOT: 1,5 trilyon doları bu konuda bilgili, gerçekten ekonomiden anlayan bir forumdaş yazdı (rumuzunu hatırlamıyorum )

ben 1 trilyonu bulmuştur deye 1 yazıyordum...

dedi ''1,5 oldu o....''

2.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    bu arada akşam seansı azar azar aşağı süzülüyor......aldığım gümüşleri de verdim gözü aşağlarda.....çin tayvan krizi derinleşirse hayal edilmeyecek sevilere gelir değerli metaller....
    Dayucuğum mikemmel bir faso daha yaparak zararı kısa kestin, ben saa diycektim aslında ama karışmayım dedim, gümüşte 22-24 dolar seviyelerinden bahsediyorlar

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

VİOP30 günlük, short tarafa geçen İs Yatırım gene flat olmuş, TEB in longer liderliğini YapıKredi Yatırım almış, artık long tarafta en büyük o! daha önce flat olan HSBC tekrar short tarafa geçmiş,
    Dünkü diğer taraftaki 6 bin e bugün de 9 bin eklenmiş, yarın da bu long açanların üzerine gidebilirler!

4.  Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Bugün epik bir şekilde paraları koyucak yer bulamıyok mınakoyu diyince Vallis abi güldü

Paraları faize koyun baskısı altındayız, her yerden vuruyorlar

5.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    silah ruhsatını devlet hastanesi Sağlık kurulu raporuyla kolayca alabiliyosun harçlarda o kadar astromik değil
    psikoloğa gönderiyorlar

Ruhsatsız silahında öyle ahım şahım cezası yok ,paraya çeviriyorlar daha önce aynı suçtan ertelenmiş cezan yoksa

O türkiye çapında silah sayısıyla ilgili istatislikler tamamen afaki ,gayrı meşru durumun istatistiği olmaz
    telefon yoluyla anket mi yapmışlar ..çok daha fazladır
    Biz taşıma ruhsatlı silahı çok kolay alamadık.
    Belirli sayıda işçi çalıştırmak ve ciro tahdidi var.
    Güncelde kolaylaştıysa bilmiyorum.

https://www.egm.gov.tr/ozelguvenlik/silah
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

6. Bozkurt ,

Kuş taki bofa,unlu,hsbc satışlarını sizin mahalleme karşıladı
    bakalım bu satışlar devam edecek mi
    FORMASYON AVCISI -53

7. 12 Numara ��ï¸
    @12nohaber
    ·
    4s
    Nihat Özdemir, Fenerbahçemizin Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda Aziz Yıldırım'ı desteklediğini duyurdu.

Artık rahat rahat Ali başkana oyu veririz
    FORMASYON AVCISI -53

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bozkurt ,

Kuş taki bofa,unlu,hsbc satışlarını sizin mahalleme karşıladı
    bakalım bu satışlar devam edecek mi
    Boşver hisseyi abi akşam seansında şort poz almak için millet sırada bekliy, kuyruk o kadar çok ki herif sürekli fiyat indiriyor

Sayfa 312/818 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •