Onemli Gunler Banner
Sayfa 887/999 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 7,089 - 7,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    değerli başlık sakinleri

bu başlıkta bir abimiz devletin borcu 1,5 trilyon dolar demiş idi.

eğer bu gönderiyi okuyor ise, ben dedim diyebilir mi ?

çünkü ben unuttum kimin dediğini
    1,5 trilyon dolar okuduğumu hatırlamıyorum.
    Bu başlığı elimden geldiğince takip ederim. Görmedim. Atlamış da olabilirim.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben yatarım şu ihtiyara biri anlatsın desin ki sen agtv de tatil yapamazsın git trabzon öğretmenevine hem karadeniz turu yaparsın hemde sıcaktan kavrulmazsın

Adli mensup olmayan bir memur için, çok pahalı bu fiyatlar akıl kârı değil eşiyle günlük 9 bin gayme eder.

Bu fiyata rakısı birası dahil daha iyi otellere veya çok daha azına ucuz otele gidilir rahatlıkla.

Adliye mensupları bile oralarda gözükeyim hesabı gidiyorlardır, yoksa iş değil.

Haklı çıktın, doğruya yanlış demem.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Mavideniz35 Yazıyı Oku
    Dış borç stoku verileri açıklandı: Türkiye'nin borcu ne kadar?

Türkiye'nin brüt dış borç stoku, 31 Aralık 2023 itibarıyla 499,9 milyar dolar, net dış borç stoku ise 261,4 milyar dolar oldu.

Hazine garantili dış borç stoku 16,1 milyar dolar, kamu net borç stoku da 5 trilyon 560 milyar lira olarak gerçekleşti.

https://www.birgun.net/haber/dis-bor...e-kadar-518049
    Bide bu var
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    1 trilyon dolar gelirse Carry trade için merkez bankasının kasalarına sığar mı ?
    Memette trilyon dolar para bekliyormuş

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Adli mensup olmayan bir memur için, çok pahalı bu fiyatlar akıl kârı değil eşiyle günlük 9 bin gayme eder.

Bu fiyata rakısı birası dahil daha iyi otellere veya çok daha azına ucuz otele gidilir rahatlıkla.

Adliye mensupları bile oralarda gözükeyim hesabı gidiyorlardır, yoksa iş değil.

Haklı çıktın, doğruya yanlış demem.
    Sabah yazdım araştırıyorum diye
    Sırf senin için özel arattım sordurdum gene yaranamadım salaklığımdan girdin başka şeylerden çıktın. Az dur bi dinle karşında ihtiyar yok.
    Ben yıllarca kamu misafirhanelerinin hesaplarınıda incelemiş bi adamım diyom sen takmışsın 7. Vitese gidiyon
    Böyle yaz xanımı ye ne diye bilmediğim şeyi 10 kere tekrar edeyim verdiğim linkte telefon numaralarıda var inanmadınsa kendin arar sorarsın inat etmezsin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Eksi rezervi artıya doğru çıkarma aşaması.
    Ver doları al TL yi, git faize takıl.
    Altında yasak.

MB savaşamı hazırlanıyor.
    Malum petrol ve silah için dolar lazım.
    https://www.youtube.com/watch?v=vEhe7xPcwJ0
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

7. Pirinç savaşları çıktığında gelebilecek olan Uzakdoğu Asyalı göçmenleri anlatıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=H1OdFJqVj_8&t=11s

Mehmet Şimşek altına karşı çıkma olayının perde arkası yakında çıkar.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

8. Tayvan meselesi değil de. O arada japonyası koresi filipinleri o bölge tümden birbirine girecek şekilde olaylar dönerse ne olacak

Sayfa 887/999 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •