Sayfa 321/999 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon
Arama sonucu : 7991 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: Viop LVII

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bazı konulara dikkat çekmeye çalışıyorum kendi seneryolarımza göre önce Cumhurbaşkanı yardımcısı gri listeden çıkmazsak siyasi olur dedi , geçende Şimşek bunu kullandı bu masanızda olsun 23- 28 haziranda görüşme, eğer bu gerçekleşmezse bankalarda dikkatli olunmalı yukarda söylediklerim gibi karşınızdakiler sizden her zaman önde bunu unutmayın.Temkinli olunmalı .
    dip not şuanda banka satışları üzerinden hikayeler yaratılmış ykbnk,ak,garanti bunların ismi geçiyor piyasada gri liste olmazsa bu satış hikayesi katalizörlerinde çıkışlar olabilir mi ona bakılmalı %300 yukarı yapmış bir sektör.
    para babaları her haberi kendi kafalarına uygun yorumluyorlar.....adamlar önceden haber alıyor o kesin zaten.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

2. Perihan Tantuğ
    @perihantantug
    ·
    5d
    Kredi kartları, banka kartları ve ön ödemeli kartlar ile nisan ayında yapılan toplam ödeme tutarı bir önceki yılın aynı dönemine göre % 107 artarak 1,127 Milyar TL oldu.

şimşek gelicek bunları anlatacak FAİZ SEBEP DÖVİZ NETİCE yi bize yabancı girişler var diye anlatmayacak verme bakalım o faizi püf diyip çıkıyormu.
    FORMASYON AVCISI -53

3. Damat, Türkiye Kupası finalinde görülmüş. Neşesi yerindeymiş.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Damat, Türkiye Kupası finalinde görülmüş. Neşesi yerindeymiş.
    maçtan sonra neşesi kaçmıştır
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    maçtan sonra neşesi kaçmıştır

Kesin
    Bir Beşiktaşlı olarak benim keyfim yerinde.

6. doğuş otomotiv daha evvel her sattığı arabada 1.000 euro civarı para kazanıyorken, 2022- 2023 döneminde her sattığı arabadan 4000 euro -5.000 euro para kazanmış.. yok chip bulunamıyo, yok gemiler gelmedi, yok araba yok vs elindeki arabaları stokla, suni bi kıtlık yarat, fahiş fiyattan elini öpene okut

işte ülkenin en büyük sorunu bu- hemen her sektörde oligopol yapılar var, birlikte hareket ediyorlar, sektöre yeni girişleri engelliyorlar, fırsatını her bulduğunda kar marjlarını patlatıyorlar.. mücadele edilmesi gereken ilk unsur bu oligopol yapılar

7.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    alacaksın piyasayı pala long artırıyorum......devamkeee..
    zannetmiyorum.. yukarı yapsa da, short açsam diye bekliycem bugün, final yine dünkü gibi olur diye düşünüyorum

salı günü ykb haberi geldiğinde malları satmıştım, herifler kudurdu -vay efendim nasıl satarsın, üç gündür ralli diyordun.. üç gündür ralli olmuş, endeks yüzde 10 yapmış, bankalar yüzde 20, orada satmayacaksam nerede satacam, hiç al-sat yapmayacaksam ne diye bütün gün ekran seyrediyorum ?? herifler hasetten kudurdu

8.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    mücadele edilmesi gereken ilk unsur bu oligopol yapılar
    yazı güzel bir masal tadında olmuş kemal abi eline sağlık..

Araç muayenesi işinde bile milleti kuyrukta bekletiyorlar.

tşrkrler.

Sayfa 321/999 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •