Onemli Gunler Banner
Sayfa 348/804 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    sen şu gözlere bir bakarmısın ?

çıtak markette 60 tele'ye satılan biraya sırf lokasyon diye 120 tele'si verir mi ?

birde bayat fıstık dayayacak... 200 de ona yazar

yermiyim lem ben
    Bence değer....!
    Daha önce gitmediysen, hele bi git sonra fikrini yaz buraya.
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: “Yastık altını ekonomiye katmayı başaramadık.â€
    ne olacak ? elmi koysunlar altınıma...

belirli aralıklar ile dolar, altun alırım... EVİME koyarım, çalarsa hırsız çalsın aqua

koyacam bankaya... eeee... birgün uyanmışım

''5 li müteahhitlerin garanti ödemesi üçün, bankadaki domarlara...altunlara el koyduk...

anayıııın .mı...

adamı öldürsen daha iyi vallaha

cengiz'e benden 1 kuruş gideceğine öldür dayu

3.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Bence değer....!
    Dokuz Eylül Üniversitesi kaç öğrenci var?
    Dokuz Eylül Üniversitesi - Vikipedi
    Geleceğin üniversitesi vizyonuyla, şimdi hep beraber daha ileriye, daha yükseğe... Burası DEÜ Araştırma Üniversitesi! Dokuz Eylül Üniversitesi'nde 2022-2023 akademik yılında toplam 68 bine yakın öğrenci eğitim görmektedir. Bunlar arasında, 103 ülkeden gelen 4 bin 600'den fazla uluslararası öğrenci bulunmaktadır.
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Hocam kusura bakma da 1 kuruş kazanamadin bence büyük kaybetmedisen iyidir
    Şu eleştiriyi yap
    O İnternet twiterciler
    kazanamadığım doğru, ama şöyle...
    3-5 gün sağlı sollu kazanırım, 6. gün bir ŞORT... tahta kesilir karlar gider
    misal salı günü 1251000 maliyetli şort açmıştım, ama 7xx lere gidince, 67850'den 17500 puan zarar ile kapadım
    gerekçeleri çok... yazı ile anlatılmaz

2. si... twittercılarla hiç işim yok... hiç okumadım

kendi çızgılarıma bakarım

5. gürcistanda üç sene evvel seçilen bi hükümet var, yüzde 60+ halk desteğiyle seçilmiş.. bi kanun çıkarmaya kalkıştı, foreign agent law abd ve avrupa ülkelerinin tamamında bulunuyor, gürcüler de copy-paste aynı kanunu geçirmek istiyor- özet olarak, sivil toplum örgütleri, "ngo"lar fonlama kaynaklarında yüzde 20 üstü yabancı fonlaması varsa bunu bildirmek zorunda

avrupa birliği ayağa kalktı, kesinlikle reddediyorlar böyle bi kanunun çıkarılmasını, AB üyelik havucu verdikleri gürcistanın bu kanunu çıkarmasına çok sert tepki gösteriyor, ab yanlısı muhalefeti sokağa döktüler, gösteriler protestolar.. AB hergün tehditler savuruyor, AB komisyonu gürcü başbakana en son mesajında -ülkede kutuplaşmanın artmaması sokakların daha fazla karışmaması için derhal kanun teklifinin geri çekilmesini istedi, yoksa slovakya başbakanı fico gibi suikaste uğrayabileceği uyarısında bulundu.. evet evet, suikaste uğrayan slovakya başbakanı örnek gösterildi.. resmen suikasti üstlenmek gibi bir mesaj

https://twitter.com/MyLordBebo/statu...30524277547418

amannn bize ne diyebilirsiniz.. ama türk hükümeti de benzer bir foreign agent kanunu çıkarmak için hazırlıklarını sürdürüyor

Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Bence değer....!
    madem dedin... paraya kıyacam.. (mekanın adını söyle dayu )

yalnıızzzz

https://www.youtube.com/shorts/HfXiQxrN2uk

vukuat garantisi isterim...

vukuat olmayacaksa, biraya 120 lira

vir..

mem.

7.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Dokuz Eylül Üniversitesi kaç öğrenci var?
    Dokuz Eylül Üniversitesi - Vikipedi
    Geleceğin üniversitesi vizyonuyla, şimdi hep beraber daha ileriye, daha yükseğe... Burası DEÜ Araştırma Üniversitesi! Dokuz Eylül Üniversitesi'nde 2022-2023 akademik yılında toplam 68 bine yakın öğrenci eğitim görmektedir. Bunlar arasında, 103 ülkeden gelen 4 bin 600'den fazla uluslararası öğrenci bulunmaktadır.
    2022 - 2023 öğretim yılı itibarıyla 48.211 ön lisans ve lisans, 8.193 lisansüstü öğrencisi olmak üzere toplam 59.925 öğrencisi olan Ege Üniversitesi´nde 3283 öğretim elemanı ve 7070 idari personel bulunmaktadır.

8.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    madem dedin... paraya kıyacam.. (mekanın adını söyle dayu )

yalnıızzzz

https://www.youtube.com/shorts/HfXiQxrN2uk

vukuat garantisi isterim...

vukuat olmayacaksa, biraya 120 lira

vir..

mem.
    Kime sorsan söyler,sanıyorum.
    Öğretmen evleri sokağı.

Yorumlar farklı.

https://www.google.com/search?sca_es...URqMWZYUURBEAE

Sayfa 348/804 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •