Onemli Gunler Banner
Sayfa 68/193 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 537 - 544 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

1.  Alıntı Originally Posted by YALIN Yazıyı Oku
    Hocam çok detaya girmeden; güncel mali yapısında ve gelir tablosunda bir sorun yok. Hatta ciro ve karlılık olarak iyileşen bir performansı da var. Fiyat olarak da bence potansiyel barındırıyor.
    Teşekkürler

Alıntı Originally Posted by YALIN Yazıyı Oku
    Ben henüz aradığım bilançoyu açıklayan yada açıkladığı bilançoyu fiyatlamamış olan bir şirket bulamadım.
    Yalın hocam ben Marshall gelecek bilançodan çok umutluyum tabi kendi fikrimdir

3.  Alıntı Originally Posted by YALIN Yazıyı Oku
    Okumayanlar olabilir diye tekrar paylaşmak istedim KAREL ve ULUSE şirketlerini burada incelemiştik.

Karel
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...319#post554319

Uluse
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...use#post555850

Uluse için karlılık anlamında iyi bir performans beklenebilir ama karel henüz bilanço patlaması yapamaz bence. Yanlış anlaşılmasın kötü olur anlamında söylemiyorum, karel şimdiyi değil henüz geleceği fiyatlıyor.
    hocam karel yorumunuz cuk diye oturmuş açıp okudum dediğiniz gibi trend baslangıcıymış ama ben geç gördüm yazdıklarınızı.

4.  Alıntı Originally Posted by YALIN Yazıyı Oku
    Ben henüz aradığım bilançoyu açıklayan yada açıkladığı bilançoyu fiyatlamamış olan bir şirket bulamadım.
    Selamlar sevgiler saygılar..
    twitterden ve burdan sizi keyifle takip ediyorum vede çokçada başarılı buluyorum başarılarınızın devamını diliyorum.
    Durdo ile ilgili bikaç kelam etme fırsatınız olursa sevinirim.
    Teşekkür ederim.
    Sağlığınız yerinde, keyfinizde daim olsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
     Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Yalın hocam ben Marshall gelecek bilançodan çok umutluyum tabi kendi fikrimdir
    Ben o kadar umutlu olamıyorum hocam bu şirket için.

Alıntı Originally Posted by AbdulhamitSA Yazıyı Oku
    hocam karel yorumunuz cuk diye oturmuş açıp okudum dediğiniz gibi trend baslangıcıymış ama ben geç gördüm yazdıklarınızı.
    Kısmet diyelim hocam.

Alıntı Originally Posted by Gemba Yazıyı Oku
    Selamlar sevgiler saygılar..
    twitterden ve burdan sizi keyifle takip ediyorum vede çokçada başarılı buluyorum başarılarınızın devamını diliyorum.
    Durdo ile ilgili bikaç kelam etme fırsatınız olursa sevinirim.
    Teşekkür ederim.
    Sağlığınız yerinde, keyfinizde daim olsun.
    Çok sağolun temennileriniz için.

DURDO son bir kaç çeyrektir toparlanıyor gibi yapmış ama geçmiş yıllarda da bu şekilde parlamalar olmuş ve tekrar sönmüş. Uzun dönemli ciro artışı iyi ama karlılık anlamında istikrar kazanması gerekiyor bence.

İstikrarlı büyüme anlamında henüz tam anlamıyla güven duyabileceğim durumda değil.
    Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

6. Aziz hocam...
    Yataş 2.## li fiyatlarda iken analizinizi hatırlarım...
    Aynı dönem ve fiyatlarda Gerel şirketini de takip ediyordunuz...
    Günümüz şartlarında Gerel?

7. Yalın hocam 2017 2.donem karlılığı iyi beklediğiniz şirketler hangileri sizce

8. Hekts bilançosu yine güzel gelmiş. Yükselişe devam edecek gibi.

SM-G928C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 68/193 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •