Sayfa 439/948 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by tomarzali Yazıyı Oku
    Vegas3 Nickli arkadaşım;
    Tahta sahibi SPK ile anlaşmadan ve Onay teyitini almadan buralarda kısapaslaşma yapıyor kendince zaten son 1 aylık işlem hacminde enfazla mal alan lot olarak 25000 adeti geçmiyor,MAL tamamen toplu...
    Erkenden dikkat çekerek tahtada mal kaptırmamak adına 2,80-2,90 bandına 2 haftada gezeriZ.
    Sonuç olarak ;Değerleme Raporunu geçenhafta aracı kuruluş zaten düzeltmişti bıyıklı nın vakti var zannımca GenelKurula 10 iş günü kala hareketleniriZ.14.08.2017 ye kadar kimse ekrana bakmasın zaten kademedisiz zevksiz ve ölü toprağı var....
    Çile çekilerek gidilecekse bu Yol da mesafaler herzaman Sayılıdır
    Sn.tomarzali arkadaş, verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.

2. Kodumun spk si... Ne b.k yiyecegini sasirdi. Sacma sapan istekler. Yok virgulden sonra yazilmamis yok nama yazilmamis. Iki gune bir eksiklik var diyor. Boyle adilik gormedim adam gibi bir kerede istesene hepsini. Biz arasak spk ya etik kural derler bilgi vermezler ama parayi gosterene istedigi bilgiyi verir. Sonra borsaya yatirimci niye gelmez derler. Su spk baskani yana yakila bi yerde falan dek getirmez vercem veristircem. Tam ac köpek bunlar. Bulastik bo kere. Ya pasta cok buyuk kimse yanasmasin istiyorlar ya bunlar tam aç köpek yada biz fazla gaza geldik...

3.  Alıntı Originally Posted by zeytin Yazıyı Oku
    ********liğin resmi
    yapıkredi 3.00 dan 16632 lot aldı , 3,05 den 16632 lot satışı girdi
    831 tl kar , 200 tl komisyon çık

630 tl kar

adamlar kağıdı *** ediyor resmen
    Küçük Yatırımcı panikle sattı yerine koymadı .. gayet normal .. bu hisse sayesinde borsayla tanışanlar var galiba?? .sağlığınıza zarar bu kadar öfke..

.. yasak ne zaman kalkar kesin tarih bilen var mı?

4. Arkadaşlar rahat olun Şirket bu birleşme konusunda elinden gelen tüm çabayı gösteriyor Birleşmeye ilişkin Otuz iki dökümandan sadece Bir döküman oda uzman kuruluş raporu bu rapor da önümüzdeki hafta yeniden yazılır SPK ya sunulur Diğeri BİST ile ilgili Kotasyon şartlarını BİST kısa sürede SPK ya bildirim yapacaktır, Bu işlemlerle ilgili gelişmeleri şirket anında KAP aracılığıyla duyurusunu yapacaktır, Şirkettekilerde biliyorlarki süre daralıyor işlemleri 24 Ağustos 2017 Tarihinde yapılacak genel kurul öncesinde
    bitireceklerdir.

Önümüzdeki hafta hissenin borsa seyrine bakacak olursak ben şahsen olumluyum ve olumlu bakıyorum.

5. Arkadaslar sancili bir süreç olacağı belli baya baya bikdiracaklar bence bir ay iki ay falan degil hayirlisi olsun

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Uyargil Yazıyı Oku
    Arkadaşlar rahat olun Şirket bu birleşme konusunda elinden gelen tüm çabayı gösteriyor Birleşmeye ilişkin Otuz iki dökümandan sadece Bir döküman oda uzman kuruluş raporu bu rapor da önümüzdeki hafta yeniden yazılır SPK ya sunulur Diğeri BİST ile ilgili Kotasyon şartlarını BİST kısa sürede SPK ya bildirim yapacaktır, Bu işlemlerle ilgili gelişmeleri şirket anında KAP aracılığıyla duyurusunu yapacaktır, Şirkettekilerde biliyorlarki süre daralıyor işlemleri 24 Ağustos 2017 Tarihinde yapılacak genel kurul öncesinde
    bitireceklerdir.

Önümüzdeki hafta hissenin borsa seyrine bakacak olursak ben şahsen olumluyum ve olumlu bakıyorum.
     Alıntı Originally Posted by AlperTunga08 Yazıyı Oku
    Arkadaslar sancili bir süreç olacağı belli baya baya bikdiracaklar bence bir ay iki ay falan degil hayirlisi olsun

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2 farklı görüş, AlperTunga08 arkadaş,rica etsem açıklarmısınız neden uzar sizce ? Genel kurul tarihide belli oldu, şirket bir şekilde ne pahasına olursa olsun spk ile anlaşmaz mı , gerekirse spk yı yemler diye düşünüyorum.

7. Arkadaşlar ağustos ayının ilk haftasından sonra yükselişe geçmeye başlarız.hem zaman daralıyor.hemde bistteki birçok şirket değerini buldu , primlendi.bilanço dönemi de bitince,işte o zaman özbal hissesine yoğun bir talep geleceğine inanıyorum.daha halka arz fiyatı 4,10 bile bulmadık.diğer yatırımcılar bürüt takasın bitmesini bekliyorlar ama kağıdı yukarı taşıyacak olanlarda onlar. şimdi biz taşıyalımda , sabreden güzel kar eder.bütün özbal yatırımcısı arkadaşlarıma bol kazançlar.

8. Spk'nın web siştesinden başvuru süreçlerini buldum.

Uzman kuruluş raporu ile ilgili talebi aşağıdaki gibi.(1'den fazla uzman kuruluş görüşü gerekir gibi bir ifade yok.spk neyini beğenmedi acaba garantinin taporunda ? )

Sadece değerleme yönteminin en az 3 olacağı söylenmiş,raporda da 3 aydındeğerleme yöntemi var.

hayret bi şey vallahi..şu spk görevlileri ile ,başvuruda bulunacak zatlar,toplanıp karşılıklı ne tür işlemler,süreçler,belgeler,ve nasıl olacağı hususunda görüşmediler mi acaba ?

3. Uzman Kuruluş Görüşü: Birleşme veya bölünme işlemlerine taraf olan şirketlerin veya işleme esas alınan finansal durum tablosu tarihi itibarıyla malvarlıklarının değerinin ve değişim oranlarının tespiti amacıyla bir uzman kuruluş raporu hazırlanır. Söz konusu raporda değişim oranının adil ve makul olduğu konusunda görüş verilmesi zorunludur. Uzman kuruluş görüşünün hazırlanmasında, ilgili şirketlerin nitelikleri dikkate alınarak en az üç değerleme yöntemi dikkate alınır.
    Değerleme işlemlerinde, Kurulun değerlemeye ilişkin düzenlemeleri esas alınır.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

Sayfa 439/948 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •