Sayfa 598/948 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by 6 His Yazıyı Oku
    SPK tebliğine göre birleşme kararının "Genel Kurul" tarafından alınması gerekiyor....

Bu oylanacak,itirazı olan var mı..

Diğer taraftan birleşme oranı makul çerçeveye,hazırlatılan rapor ve bilanço neticesinde güncellenecek tir...
    Bir formalitenin daha sonuna gelindi..

SPK tarafından birleşme oranın revize edilmesinin istenmesi 20 günü geçti,

2017/16 bilançosunun açıklanmasının üzerinden 15 gün geçti ..

SPK dönüşü kendi hisselerinin bulunduğu Invezt Az'a daha önce hazırlanan rapor şablonunda rapor hazırlatıldı..

SPK ilk müracaat 7 Nisan 2017 ,evrak tamamla oranı rezerve et demişler..

İlk müracaat üzerinden işlem ve onay süreci devam eder..Bayram sonrası Eylül ayı içerisinde olay çözülür kanısındayım..

Velev ki dedikleri gibi 1.5-2.5 ay sürsün,4 yıl bekleyen 2 yıl bekleyen 6 ay bekleyen,

Hayda hayda bekler (birleşmeyi görmek isteyen)
    Karşısındakini aptal sanan , en büyük aptaldır..

2. @eto kardeşim teşekkür ederim
    Bu arada alınan karar çok güzel sonuçta SPK istediği için oran artacak beklemek bizim işimiz o bizde

3. 1.5 2 ay bence sürmez.bizden hisse almak için bu tarih verilmiş olabilir mi? 2 aylık ne var ki işlem olarak.yemezlerrrrr

4. ayrıca şu yönden güzel sonuç bu.bu iş öyle ya da böyle olacak artık.çıkan sonuç bu kanaatimce.çek sabahki fiyatlara da biraz daha maliyet düşürek)

5. Yasak kalkması ile sert hareketler gelir yarın ve sonrası çok güzel olacak artık KAP a bildirim ile artık yukarı hareket başlar yavaş yavaş

6. iyi oldu iyi.bir zaman dedim erciyas bu işten bir vazgeçerse işte o zaman yandık diyordum) hem kendim hem de sizler için sevindim ortaklar.büyük bir korkuyu geçtik çok şükür.

7. Hepimize hayırlı uğurlu olsun bizi sevindiren haberi veren kardeşimiz daha çok kazansin

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by eto Yazıyı Oku
    Genel Kurul tamamlandı.

İki tarafın iradesi de birleşme işlemine devam edilmesi yönünde.

2017/6 finansal tablolarına göre yapılacak başvurunun SPK gündemine alınması 1.5-2 ay sürecekmiş.
    sayın eto emekleriniz için çok teşekkürler.zaman ayırıp genel kurula katılmışsınız.bizlerinde içini ferahlatmışsınız.Allah razı olsun.İşleriniz rast gelsin.

Sayfa 598/948 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •