Sayfa 67/247 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 529 - 536 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1.  Alıntı Originally Posted by captain7 Yazıyı Oku
    Acikcasi umursamiyorum. Teknik ve hacim kismi hakkinda cok da bilgim yok. Firma ile ilgili onemli bir haber akisi olmadikca bu tarz hareketler bana anlamli gelmiyor.
    haber akışı bekliyor musunuz yakın zaman da ? eski yazıları okudum şirkete bayağı hakimsiniz

2. Acikcasi bir fikrim yok haber akisi ile ilgili. 4 yildir hissedari oldugum bir sirket. Tabi dogal olarak elimden geldigince arastirdim. Belli mi olur belki bugun belki 2 yil sonra gelir onemli haber ya da haberler. Kimseyi bir sekilde yonlendirip istemeden de olsa zarar vermek istemem.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,403
    kaç gündür 12 tl üzerinde duruyor kırmızılı günler yaşıyor ama zaten kırmızı bize çok yakışıyor bakalım geçen ki arsa haberinin devamı ile ilgili neler olacak gelen bişi yok

4.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    kaç gündür 12 tl üzerinde duruyor kırmızılı günler yaşıyor ama zaten kırmızı bize çok yakışıyor bakalım geçen ki arsa haberinin devamı ile ilgili neler olacak gelen bişi yok
    arsa işi ne abi

5. kısa bilgi:
    şirketin malum bir piyasa değeri var 80 milyon diyelim
    şirketin malum ortakları var iş banksası holding
    şirketin malum bir haberi var: paşabahçe halka arzı
    şirketin mevcut yapması gereken bir durum var: şirketi bünyesine katması.bu nasıl olur.... kottan çıkamıyacağına göre
    birde en malum bir durum var: akp ve chp arasında

haftalık endeks...

tepe oluşuyor..

aşşağı bir koparsa ilk gelebileceğimiz yer alt trendin olduğu yer olabilir..

bunada hakim güç karar verecek..

ytd

7. bakalım bugun ne yapacak kaçtan milletin eline verecek yada yoluna devam edecek
    iddia ediyorum... diyen var mı

8. yatırım tavsiyesi değildir
    yüksek bir marjla yukarı denemek zorunda. dökülenleri toplaması için.

Sayfa 67/247 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •