Sayfa 10/171 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1363 madde; 73 - 80 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

1. 20 seneye yakın Aygaz yatırımcısıyım. 100 lot alarak ortak oldum. Bugüne kadar 1 lot dahi satmadım. Elimde satmaya bir türlü gitmiyor zaten. Borsanın temettüsü yönünden en iyi şirketlerinden. Bu sene Tüpraş'ın da etkisiyle çok güzel kâr açıklayacağı belli oldu. Hedef fiyatı konusunda fikri olan arkadaş var mı ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    61
     Alıntı Originally Posted by Bosphorus Yazıyı Oku
    20 seneye yakın Aygaz yatırımcısıyım. 100 lot alarak ortak oldum. Bugüne kadar 1 lot dahi satmadım. Elimde satmaya bir türlü gitmiyor zaten. Borsanın temettüsü yönünden en iyi şirketlerinden. Bu sene Tüpraş'ın da etkisiyle çok güzel kâr açıklayacağı belli oldu. Hedef fiyatı konusunda fikri olan arkadaş var mı ?
    Bu tempo devam ederse karlılıkta rekor kırabilir. Hisse başına yıl sonu kar tahminim 2 lira civarında. Gidebileceği fiyatı ise 22-23 tl olarak öngörüyorum. Piyasanın fiyatlamasına bağlı olarak azıcık daha yukarı çıkabilir. Şöyle böyle % 40 civarı bir prim potansiyeli söz konusu. Umarım hayale kapılmıyorumdur.

Asla ytd.
    Her şeyden önce sağlık gelir, sonra zaman...

3.  Alıntı Originally Posted by KEMAL Yazıyı Oku
    Bu tempo devam ederse karlılıkta rekor kırabilir. Hisse başına yıl sonu kar tahminim 2 lira civarında. Gidebileceği fiyatı ise 22-23 tl olarak öngörüyorum. Piyasanın fiyatlamasına bağlı olarak azıcık daha yukarı çıkabilir. Şöyle böyle % 40 civarı bir prim potansiyeli söz konusu. Umarım hayale kapılmıyorumdur.

Asla ytd.
    Teşekkürler Kemal bey.

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Neden düşüyor.

GT-I9505 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Bosphorus Yazıyı Oku
    20 seneye yakın Aygaz yatırımcısıyım. 100 lot alarak ortak oldum. Bugüne kadar 1 lot dahi satmadım. Elimde satmaya bir türlü gitmiyor zaten. Borsanın temettüsü yönünden en iyi şirketlerinden. Bu sene Tüpraş'ın da etkisiyle çok güzel kâr açıklayacağı belli oldu. Hedef fiyatı konusunda fikri olan arkadaş var mı ?
    Acaba bu 20 yılda 100 lotunuz kaç lot oldu

8.  Alıntı Originally Posted by Mustafa58 Yazıyı Oku
    Acaba bu 20 yılda 100 lotunuz kaç lot oldu
    Mustafa bey, 100 lotum şu an 11.967 lot oldu.

Sayfa 10/171 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •