Sayfa 10/975 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 73 - 80 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    9 aylık karı 27.5 milyon gelmişti yıl sonu 20 mılyon cıvarı gelir tahminen

20 mılyon karda bu ortamda süper bence
    20 milyon kâr kesinlikle iyi tabii dayı,

yatırım tavsiyesi değildir..

Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Dayı hürmetler,

Girişim sermayelerinin nasıl çalıştığını biliyorum, bilanço hesaplama anlamında sordum.

Mctas 29.06.2018 26.90 TL, bugün 12.00..
    Seykm 29.06.2018 4.36 TL, bugün 3.95..

yatırım tavsiyesi değildir..

hürmet benden

3. O iki şirket alınmadan da hedef var di. Onlar yeni bebekler iyi apaliyorlardi şimdi yürüme öğretiliyor. Tümosan gibi.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. borsadan da pek anlamam. hiç birşey bilmiyorum ama hergün yeni birşey öğreniyorum.

4. Grnyo alış 0.60 şu an 0.90 yani şu anlık kar yüzde/50 bir ayda yüzde 50 kar anca darphanede olur.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. borsadan da pek anlamam. hiç birşey bilmiyorum ama hergün yeni birşey öğreniyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    9 aylık karı 27.5 milyon gelmişti yıl sonu 20 mılyon cıvarı gelir tahminen

20 mılyon karda bu ortamda süper bence
    Bu karların gerçekçi olmadığını herkes görebiliyor. Şilşk fiyatlara getirilmiş hisselerin piyasa değeri farkı sadece

SEYM in hissesi 3 liradan 12 liraya çıkıyor farkı kar görünüyor, sonra tekrar 3 kere geri geliyor.

MCTAS 3 lerden 12 kere çıkıyor farkı kar görünüyor, sonra Mctas a ne oldu?

Seykm ve mctas bu piyasa değerleri gerçekçi mi ki var olan karlar gerçekçi bir kar olsun?

Ayrıca Peki niye kimse Mctas hşsseletinşn alış fiyatı makul bir rakamdan mı yoksa şişirilmiş bir rakamdan mı alınmış olduğunu sorgulamıyor?
    Buraya gmöğlen paralardan şirket ne kazanacak ne kaybedecek diye sorgulanıyor? Mctas hisselerinin alış fiyatında bu hiissekerş borsadaki bir başka şirket alır mıydı?

Bu McTas hisselerinizden zamanla şirkete ne gibi bşr artı değer dönüşümü olacak görelim..

Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bu karların gerçekçi olmadığını herkes görebiliyor. Şilşk fiyatlara getirilmiş hisselerin piyasa değeri farkı sadece

SEYM in hissesi 3 liradan 12 liraya çıkıyor farkı kar görünüyor, sonra tekrar 3 kere geri geliyor.

MCTAS 3 lerden 12 kere çıkıyor farkı kar görünüyor, sonra Mctas a ne oldu?

Seykm ve mctas bu piyasa değerleri gerçekçi mi ki var olan karlar gerçekçi bir kar olsun?

Ayrıca Peki niye kimse Mctas hşsseletinşn alış fiyatı makul bir rakamdan mı yoksa şişirilmiş bir rakamdan mı alınmış olduğunu sorgulamıyor?
    Buraya gmöğlen paralardan şirket ne kazanacak ne kaybedecek diye sorgulanıyor? Mctas hisselerinin alış fiyatında bu hiissekerş borsadaki bir başka şirket alır mıydı?

Bu McTas hisselerinizden zamanla şirkete ne gibi bşr artı değer dönüşümü olacak görelim..

hedef girişim çok ortaklı bir şirket 10 larca kişi bir araya gelip sermaye verip kurmuşlar şirketi

önce bunu bil mctas daha satın alınalı 6 ay olmuş seykim ise yaklaşık 1 sene

bu şirketler yokken hedefgırışım yine iyi karlar açıkladı

hiç birşey bilmiyorsan şirketlerin kasasındaki paralara bak ucuzmu alınmış pahalımı

iştiraklerin 2 sıde kar açıklamış mctas yaklaşık 9 ayda 3 milyon seykim yaklasık 900 bin lira

7. 'la şu garanti yatırım ortaklığını verin artık bu kadar yeter daha fazla istemiyorum. Ey tahta yapıcı bi el at şu grnyo yu ver artik yeter...

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    'la şu garanti yatırım ortaklığını verin artık bu kadar yeter daha fazla istemiyorum. Ey tahta yapıcı bi el at şu grnyo yu ver artik yeter...

kap a haberi düştüğünde 60 kuruştu ağa satmıştır zannedersem

Sayfa 10/975 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •