Sayfa 10/37 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 289 madde; 73 - 80 arası.

Konu: ARASE - Doğu Aras Enerji Yatırımları A.Ş

Başka bir ekip aldı sazı eline heralde. Vakıf düşükten topladıklarını yine üstten vermiş keza halk yatırımda aynı. Güçlü bir duruş segilemiyor birtürlü.bakalım yarın çıkarıp üstten bırakıcaklarmı yoksa adamakıllı yürütüceklermi. hala insanlar zararda ve 3 tavan yapması lazımki insanların maliyete anca geliyor.

#ARASE 2021 YILI 12 AYLIK KONSOLİDE NET KARI 447.879.751 TL (2020/12 AYLIK: 461.746.365)

Bugünkü satışlar inşallah içeriden öğrenip mal boşaltma değildir. pazartesi öğreniriz.
    Son düzenleme : magnefito; 11-03-2022 saat: 22:41.

Nette 4-6 lira kadar temettü verebilirler. bakalım ne açıklayacaklar. Karın en az yüzde ellisini dağıtma sözleri vardı.bu yıl yüzde yirmibeş payı arttırıldığına göre seneye bu senenin üstü temettü vermesi beklenir.

korkum kar getirmesi ve her kar getiren kağıdın satılması. inşallah yarın millete vermezler.

5. Selamlar arase müdavimleri
    Korkarak da olsa bugün bir miktar alım yaptım.
    Arz fiyatından aşağıda olsa da hisse fiyatı güven vermiyor insana.
    Hikayeleri malum. Kiler gıda diye bir kağıtları vardı borsada bir zamanlar. 7,5 liralardan arz ettiler hatırladığım kadarıyla ve zaman içeresinde 1 liranın altına kadar verdiler, akabinde de cearfoura sattılar. Yatırımcılarını hep zarar ettirdiler. Ben zarar etmemiştim ancak 1 liralardan almıştım da ondan. Yanlış anlaşılmasın yine aynısı olur demiyorum ama ihtiyatlı olmakta yarar var.
    Bu arada kimse al-sat sonucu çikarmasın yazdıklarımdan.
    Kimsenin vebalini almak istemem.Ytd yani.
    Azami tasarruf milli şiarımız olmalıdır.
    M.Kamâl ATATÜRK

Aynen malı verdiler millete. Bakalım nerede durur.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    Aynen malı verdiler millete. Bakalım nerede durur.

Bu kez kötümser gördüm sizi.
    Tamam Kar beklenti altında. Bakalım temettü açıklaması ne zaman ve ne kadar?

Yok kötümser demiyelim ama tüm kağıtlar çıkarken bunu basmaları insanın canını sıkıyor. Kar iyi gelsede kötü gelsede basıcaklardı gerçi cuma belli etmişti. Hayırlısı diyelim. Hala yüzde otuz aşağıda durmasıda problem. Dörte bir karı geri alıma yönlendirseler üç günde insanlar zararını kapatır. Dönen lotun hepsi o çünkü.
     Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Bu kez kötümser gördüm sizi.
    Tamam Kar beklenti altında. Bakalım temettü açıklaması ne zaman ve ne kadar?

Sayfa 10/37 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •