Sayfa 10/47 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 371 madde; 73 - 80 arası.

Konu: EkoDream ile Bist ve Finansal Okuryazarlık

1. Bu vesile ile yazayım artık tanıdığım kişiler hariç soru cevaplamıyorum günlük paylaşımlara devam alacağı olan alsın okumayan zaten girmesin burası gorum safsatası yapmasın kimse burası forum deil şahsi konum ve şahsi görüşlerim...
    Teşekkür etmek yerine burada günlük hayatta selam dahi vermeyeceğimizin insanların hakaretlerine maruz kalıyoruz...
    İstesem bu eğitimleri para ile de veririm ve talebide anlatsam inanamazsınız ama ben BİLGİMİN DİYETİNİ ÖDÜYORUM SAYGI GÖSTERMEYENİDE İSTEMİYORUM!!!!
    BU KADAR NET
    Son düzenleme : EkoDream; 18-07-2017 saat: 17:23.
    Hisse senedi bazlı yorumlardan çok Finansal okuryazarlık sağlamaktır amacım.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

2. Otokar konusuna girin herkes ağlar şken bi tek ben 120 lira olur 1 aya kalmaz yazmıştım herkes ne demişti??? Yine diyorum kısa zamanda 131 lira olmasını bekliyorum... sonrası benlik deil
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

3. Asels takip edenler 23.41 izlemeli aşağıda 21.90
    Petkm 6.29 çok kritik ben kar al yaptım bilançoyu görüp gerekirse yukarıdan alırım
    Tuprs sanırım efsane bilanço açıklayacak yat ilişkileri berbat öalışıyor maalesef soruya cvp veremiyorlar
    105 üstü gider orada beklentim farklı belki sene sonu 60 lira olabilir diyim siz anlayın...

4.  Alıntı Originally Posted by Takaşi Yazıyı Oku
    Selamlar hosgeldin yeniden.

LG-K220 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by Soul Eater Yazıyı Oku
    Hoşgeldin üstadım.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Teşekkür ederim hoşbulduk

5. Yakın zamanda bir hisse halka arz oldu mesela sosyal medyada benim ulaşabildiğim değerlemelere (çok işlevsel deil) göre hissenin çok pahalı halka arz olduğunu yazdım... Bu hisse hakkında ne dişünüyorsunuz dediler... Pegasus u bilirmisin dedim... Adam bilirim uçakları var bilmem napayım vereceğin cvb ı dedi...
    Ama cevabım çok netdi pgsua halka arzını incelese bulacaktı...
    Şimdi bist e gelelim çok kızdırdılar bgn beni yırtdışındayken bile andavalın biri soru soruyor özelden 10 mesaj atıyor üşenmeden cvp lıyorum sonra bana ukalalık yapıyor asels konusunda ne var abi bilgi almak istiyorum diyor.... Senin öğreneceğin bilgiye diyeceğim olmayacak...
    Artık mesajları silmiyorum sürekşi uyarı geliyor ..... mesaj yolladı gelen kutunuz dolu diye ohh ne güzel okumuyorum bile ... soruyor da soruyor bi eleman gelmiş konuya asels 21.20 görecek demiş abi çok güzel konuşuyor acaba spek bu mudur diyen var yaaa!!!
    İllaallah ettim inanın artık... Dua etsinler asels dalar açıkcası asels ın da bu yatırımcı kitlesiyle bu kadar yükseliş yapması beni daha da cesaretlendiriyor...BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ
    Borsa sadece borsa deildir
    Nasıl bist başkanının 2 sıfır atmak için acelemiz yok demesi beni cesaretlendiriyorsa
    Bu yatırımcı kitlesi ile düşmeyen asels da beni cesaretlendiriyor demekki daha yolu var...

6. Benm tanıdığım aselsan şuan 23.08 23.41 dener
    Bugün bu serzenişlerimi yazayım bidaha da bu tarz adamlarla muhattap olmak istemiyorum

7.  Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Dün akşam itibariyle yurda döndüm arkadaşlar aselsan ayağımı basmamı bekliyormuş daha güdecek yolu var 23.41 izlenmeli sonrasında 25 lira sat ve bekle stratejim var

Ne demiştim kimse kusura bakmasın benden duymadığınız bir uslup olacak ama KASIMA KADAR YATAY SÜREÇ YOK BEKLER HER SENE BÖYLE DİYEN ŞARLATANLARA İNANMAYIN DEMEDİM Mİ?
    Ama maalesef BİLGİ ÖNEMLİ DEMEMİZ YETMİYOR İLLA SİZLERİ BİRİLERİ KANDIRMALI!!!
    Aselsan ve petkm şu ana kadar en yüksekleri bildik...
    Aselsan 23.41 üstü hızla 24 lira var

Bu mesajlar için kimse kusura bakmasın artık çok doldum yurtdışında bile adama gece 1 de cvp veriyorum bi de bu cvp verdiğim terbiyesiz yav..ru ukalalık yapıyor

8. Üstadım yorumlarınızı zevkle takip ediyoruz

Sayfa 10/47 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •