Sayfa 100/1006 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Viop LVIII

1. Her ülke çiftlik değil tabi...
    ..........................

Polonya Devleti, ülkesinde sığınmacı olarak bulunan Ukraynalıların Noel tatili için memleketlerine gidenleri geri döndüklerinde Polonya’ya geri almadı

https://twitter.com/clairdelunexq_s/...ovu0P3kQA&s=19

2. Ziyaaaaaaaaaaaaa YETER
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Bence mantıklı.Bu hisseler oldukça fazla prim yaptı.Ama konjonktür bu sektör için uyumlu değil.FAİZLER çok yüksek -ekonomi daralacağından otomobil sektörü bir müddet nadasa bırakılacak.
    benim aldığım bilgilere göre yerel seçimler sonrası ekonomi yönetimi enflasyonu düşürebilmek için talep bazlı frene basılacak.....asıl o zaman esnaf ve üretim yapanlar işleri çok zor olacak....işten çıkarmalar çok olacak seçim sonrası......sert önlemlere herkes hazır olsun mart sonrası.....piyasa çok daralacak.....başka çarede görünmüyor enflasyonu düşürmek için.......

4. O kırmızı dediğin bollinger bands her zaman yemez o değme işi.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    benim aldığım bilgilere göre yerel seçimler sonrası ekonomi yönetimi enflasyonu düşürebilmek için talep bazlı frene basılacak.....asıl o zaman esnaf ve üretim yapanlar işleri çok zor olacak....işten çıkarmalar çok olacak seçim sonrası......sert önlemlere herkes hazır olsun mart sonrası.....piyasa çok daralacak.....başka çarede görünmüyor enflasyonu düşürmek için.......
    Evet katılıyorum.Arabasını değiştirmek isteyen mayıs-temmuz arası uygun gibi.Bence şuanda 50 .000 dolara alınacak araba, o zaman 40-35.000 dolara alınır.

Nisandan itibaren kemerde delik kalmayacak..Sonuna kadar sıkılacak.

Bu sebeplere binaen şu sıralar oto-beyaz eşya vs. hisselerine yaklaşmıyorum..

İstanbul'da toplu taşımaya zam! '8+1 taksi plakası sahibi taksiciler' kararın ardından zorla binaya girmeye çalıştı: Gözaltılar var

7.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    İstanbul'da toplu taşımaya zam! '8+1 taksi plakası sahibi taksiciler' kararın ardından zorla binaya girmeye çalıştı: Gözaltılar var
    Bu taksici mafyası dizginlenmiyor.
    Arabaya insan beğenmezler, para beğenmezler...

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Borsada fırsatlar hiç bitmiyor abicim, usulet ve suhulet içinde herkesi çekecem suyuniçine rahat ol
    Son 400 hariç. En iyi para da o zaman kazanılır. Sonra dönüşünde fırsat kaçmaz dersen de bir ömür boyu unutmazsın.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 100/1006 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •