Onemli Gunler Banner
Sayfa 1000/1013 İlkİlk ... 5009009509909989991000100110021010 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 7,993 - 8,000 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Ben bu kadar doları almışken 3,60'ın üzerine kadar sürerdim en azından.
    3,6110 olsun bizim olsun.
    3,55 deki satıcılar inatçı satıcılar %99 geri döner diye satıyorlar, adamlar acayip alıştırıldı bu dönüşlere 3 aydır nerden sattılarsa para yaptılar. Bunların çok sağlam kesilmesi lazım hatta 3,86 ya kadar satmaları lazım ki ancak rahatlasınlar.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2. 3,5647 burası deli gibi önemli bir nokta taaa sabah burayı vermiştim işte bu noktanın üstü bu alış gerçek alışsa algoların devreye gireceği ve fiyatı ralli moduna sokacağı nokta.
    Dokunduğu gibi aşağı baskıyı yedik ama güç topluyoruz 3,5647 yi yukarı kırarsak hareket ivmelenir yurt dışı algolarda devreye girer işte çünkü bu algolar 100 expofibolarda devreye giriyorlar 100 noktasıda 3,5647.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

3. ston sakin ol.. 3.86 falan..

12 faiz var..
    Öyle paldır küldür gidiyorsa zaten..
    Eşşehü enlaaa...deriz..

dur hele 60 bile olamadık..
    akşam forex ci elemanlar ne yapacaklar bakalım.

4. Bugünkü hareket tcmb'nin hafif gevşeme denemesi yaptığı bir güne denk gelseydi işte mazot değil benzin pompalanacaktı, tcmb fonlamasında TL depo miktarı çok önemli, şu an 10.4 milyar TL de ve faizi 9.25. TL depo ile 10.4 milyar TL nin üzerinde para vermeye başladığı an eğer bugünkü gibi bir ortam varsa dolar tımara başlar.

bugünkü tcmb fonlaması 3.7.2017

TL depo miktar 10.423 milyar TL faizi %9.25
    GLP miktar 98.915 milyar TL faizi %12.25

toplam fonlama 109.261 milyar TL

ortalama fonlama faizi: % 11.96000
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    ston sakin ol.. 3.86 falan..

12 faiz var..
    Öyle paldır küldür gidiyorsa zaten..
    Eşşehü enlaaa...deriz..

dur hele 60 bile olamadık..
    akşam forex ci elemanlar ne yapacaklar bakalım.
    3,86 yarın olacak mı dedim reis. Onun yolu uzun şimdilik ama buradan alamayan adam yukarı gittikçe satar aynı endeks gibi işte. 4,80 olsada satar parası bitene kadar satar durmaz bu standarttır.
    Şuan forexcilerin alayı satışta alışta olmak için mangal gibi yürek lazım fx de.

6.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    3,86 yarın olacak mı dedim reis. Onun yolu uzun şimdilik ama buradan alamayan adam yukarı gittikçe satar aynı endeks gibi işte. 4,80 olsada satar parası bitene kadar satar durmaz bu standarttır.
    Şuan forexcilerin alayı satışta alışta olmak için mangal gibi yürek lazım fx de.
    3.86 da bende satarım..3.86 yı yüzde 10 luk bir barla geçmezse tabi..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    GÜNEŞE ATEŞ EDENLERİN DİYARI
    Gönderi
    1,153
    Tansiyonu katar mi yükseltti.savaşa hazırız demiş.
    KUMARI HER ZAMAN OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAK İLE MÜMKÜNDÜR !!!

8.  Alıntı Originally Posted by ROULETTE Yazıyı Oku
    Tansiyonu katar mi yükseltti.savaşa hazırız demiş.
    BİRŞEY BİLİYORUM : O DA TANSİYONU ATEİSTLER YÜKSELTMEDİ.

BİLMİYORUM; AMA %100 EMİNİM. O DA BİR MÜSLÜMAN ÜLKEDİR.

Sayfa 1000/1013 İlkİlk ... 5009009509909989991000100110021010 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •