Sayfa 1008/1024 İlkİlk ... 8508908958998100610071008100910101018 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 8,057 - 8,064 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Hepsi 300k icin verilmis oran degilmi.
    Aynen öyle..

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,753
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Madem siz paylasmiyorsunuz.

TEB 100K+ icin aylik 13.75% yeni giris.

Syg,
    Merhaba ..akbanktan %13.50 alıyorum..oraya transfer etsem bir gün valorden kaybederim.en az 14-14.50 lazım ..sygl.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Sayın power tl cinin işini bu kadar düşünme alıyor yüzde 14 -14.50 faizini kılçiksiz. .dolar cerrahpaşada komada .yakında selası verilir..ocakta 3.53 mevlidi var..

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    KY üç kerede akıllanmadıysa yapacak bir şey yok demektir. oradan alacağın net %12 üç haftalık devale ancak dayanacak,peki deval devamında ne olacak tabiki KY'nin .ıçı açıkta kalacak. ben üçüncüde akıllandım darısı diğer KY lerin başına.
    Not: %99 TL ci deval öncesi dolara geçemez,bu böyledir. geçebilen bu forumda ben 1-2 kişi biliyorum. onlarda artık forumda yok.

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bunu hep soruyorum,

Şimdi minimum 10 yıl tasarruf edilmesini istiyorsun, peki neden 10 yıl tasarruf edene mevduat üzerinden stopaj indirimi sağlamıyorsun. De ki paranı 10 yıl mevduatta tutarsan 10. yıl sonunda al sana stopaj iadesi, al sana devlet katkısı.

Neden ciddi anlamda yönetim gideri ödenerek plazalardaki klimaları fonluyoruz. Neden ?

Tasarruf istiyorsan hiçbir yönetim gideri olmayacak şekilde BES'e özel bir mevduat hesabı çıkar. Ama banka değiştirilebilsin, mevduattan hiçbir farkı olmasın. Bunu devlet neden yapmıyor?!?

İşte neden yapmadığının nedeni, benim neden BES'i olumlu bulmadığım ile aynı neden.
    Peki sizce BES ten ayrilanlarin listesini tutup fisliyor olabilirler mi?
    Mesela isten cikarilmalarda oncelik vs gibi islemler oluyor mudur?
    Ulkenin finansal istikrarini bozmaya calisanlara Feto muamelesi yapabilirler mi mesela?
    Ben aylik 100-400 TL icin bu tip risklere girmem. Hepsi gitse ne olur, kaldi ki aylik %1 e yakin da getirisi var.

5. İzmir karşıyaka şekerbank meblağ 1 milyon 820 bin vade 371 gün oran 14.10 bağlandı( öztürkbaba)

6.  Alıntı Originally Posted by alisutcu Yazıyı Oku
    Peki sizce BES ten ayrilanlarin listesini tutup fisliyor olabilirler mi?
    Mesela isten cikarilmalarda oncelik vs gibi islemler oluyor mudur?
    Ulkenin finansal istikrarini bozmaya calisanlara Feto muamelesi yapabilirler mi mesela?
    Ben aylik 100-400 TL icin bu tip risklere girmem. Hepsi gitse ne olur, kaldi ki aylik %1 e yakin da getirisi var.
    Sorun şu, bu otomatik BES meselesini eline asgari ücret geçen ve zar zor geçinen adam için de çıkardılar. Değil 100-400TL bu tür bir aile için 50TL'nin dahi çok önemi olabilir.

Bir fişleme olacağını sanmam, ama belediyeler ve diğer kamu kuruluşlarında bir şekilde yönlendirme ve telkin olabilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7. Hazırmıyız ?

8. Kazanan gerçekten bankalar mı? - http://bndl.tw/AuOBCpSj

Sayfa 1008/1024 İlkİlk ... 8508908958998100610071008100910101018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •