Sayfa 1016/1527 İlkİlk ... 165169169661006101410151016101710181026106611161516 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 8,121 - 8,128 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Tabiiki, zaten sesi gelir sizin tarafa keserken... hızar motoruyla keser....

Alıntı Originally Posted by enisar Yazıyı Oku
    Arkadaşlar borsada ilk işlem gören şirketlerin listesine nasıl ulaşabilirim acaba 1986 yılındaki ilk şirket hisseleri.
    İnternette bir türlü bulamadım
    Gazete arşivlerinden borsa sayfasına ulaşmak belki daha rahat olabilir....Ben şu anda Big-para dan Ocak 1998 e ulaşabildim...

http://bigpara.hurriyet.com.tr/borsa...30-kasim-1998/
    Gel de gülme... ....gel de ağlama.....

3.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Gazete arşivlerinden borsa sayfasına ulaşmak belki daha rahat olabilir....Ben şu anda Big-para dan Ocak 1998 e ulaşabildim...

teşekkürler
    bende en fazla bu kadarına ulaşabildim.
    borsa istanbul sayfasında bile yok ne kadar ilginç

internet demekki sonsu bir bilgi kaynağı değilmiş
    Beyler burada bulunmamın sebebi yeni gelen bu hisseyi almak isteyen arkadaşları 22 kez daha düşünmeye yönlendirmek hisseyi almışla ölmüşe ise çare bulunmaz

4. Arkadaşlar özellikle hürol hocam ve deniz hocam özellikle kozaa ortalamam 7.50lerde. Sizce ortalama düşürmek için bütün nakitimi gömmelimiyim sizce burada. Ya da nasıl bir yol izlemeliyim sizce ?

5.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku

Bedava mi bunlar

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

6.  Alıntı Originally Posted by jayjee Yazıyı Oku
    Arkadaşlar özellikle hürol hocam ve deniz hocam özellikle kozaa ortalamam 7.50lerde. Sizce ortalama düşürmek için bütün nakitimi gömmelimiyim sizce burada. Ya da nasıl bir yol izlemeliyim sizce ?
    Dostum akıl vermek haddime değil üstadlar değerli görüşlerini söyleyecektir lakin üstadların 5,9x üzerindeki kapanışı 6,5x kanalına sokar yorumlarını okuduk hep.

Buralardan girilmez gibi henüz yön oturmadı deli dana gibi sallanıyor hisse bu seviyeler tabiri caizse *** rakamlar bıçak sırtı. 5 civarı 5,20’lerde belkim girilir, 5,9x’leri aşarsa orda da girilir gibi görünüyor, onun üstü de 6,5x.

Ama tüm nakitinle yine girme, artınca insan hayıflanıyor lan keşke biraz daha alsaydım diye ama düşerken nakdin kalmayıp hisseye gömülünce daha acı oluyor.

Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Dostum akıl vermek haddime değil üstadlar değerli görüşlerini söyleyecektir lakin üstadların 5,9x üzerindeki kapanışı 6,5x kanalına sokar yorumlarını okuduk hep.

Buralardan girilmez gibi henüz yön oturmadı deli dana gibi sallanıyor hisse bu seviyeler tabiri caizse *** rakamlar bıçak sırtı. 5 civarı 5,20’lerde belkim girilir, 5,9x’leri aşarsa orda da girilir gibi görünüyor, onun üstü de 6,5x.

Ama tüm nakitinle yine girme, artınca insan hayıflanıyor lan keşke biraz daha alsaydım diye ama düşerken nakdin kalmayıp hisseye gömülünce daha acı oluyor.

marbaş,saat 17.07 de alımları ile yukarı yönün fitilini ateşledi,arkasından ak,sonrada credit alımları geldi....

marbaş ve tera günü - takasla kapattı.

dünkü ve bugünkü takaslara bakarak deniz ne dersin bu 2 kuruma.

Sayfa 1016/1527 İlkİlk ... 165169169661006101410151016101710181026106611161516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •