Sayfa 1039/1527 İlkİlk ... 39539939989102910371038103910401041104910891139 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 8,305 - 8,312 arası.

Konu: Ortaya Karışık

2.  Alıntı Originally Posted by rifat377 Yazıyı Oku
    çok haklısınız emek vermişsiniz çok teşeşkür ederim . petkmde malım var onda trade edilmiyor çarpıyorlar. ama bunda dediğiniz biraz ucuzlamasını bekleyeceğim.

tablo süper olmuş elinize sağlık
    yataş ta satış kademeleri çok önemli. satış kademelerinde 200 bin civarı lot varsa korkmam alırım ben. benim fikrim böyle acizane ytd
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    bu söze kırılmadım dersem,yalan söylemiş olurum..bu platformu siyasi tartışmalar için doğru bulmadığım için sessiz kalmamızı kimse yanlış yorumlamasın.
    Ustad bu yazdigini hic anlamdım.. beni yanlış kı ekledin acaba? Deniz hocanın alakalı mesajına tekrar baktım şenlik birsey anlayamadım. Deniz hocanin yazdiklarinda birebir hemfilirim.. oteldir uçaklardir..ruhsatlardir davalardir çalıntı altınlar üretimden kaçırılan altınlardir.. savcilikta ki daha mahkemeye yansimamis suc duyurularidir.. bunlari bilmeyen eskilerden kimse yok zaten... bu hisse 1.5 senede 4 kez gösterdiki mahkeme sonucundan öncesi ve sonrası arasında hicbir alaka yok.. 5 er aylık periyodlar içlerisinde yaptigi dalgalanmaların matematiksel izahı yok.. tamamen kumarhane mantığı..ama buyuk resme bakıldığında çok güzel bir teknik grafik cizimi spec tarafindan yapıldığı da gözüküyor uzun vade için.. beni ilgilendiren kismi bu.. o yuzden satmiyorum..mahkeme sonrası icin ben burdayım.. öncesi malumunuz hic umduğum gibi çıkmadı maalesef..

Alıntı Originally Posted by nightbirdss Yazıyı Oku

acizane fikririmdir..kesinlilke ytd....
    Aynen ya ust bantta 2. Ki dip yapip yikarida birkaçkez kapanis yapmasını ya da kanal icine tekrar dönerse alt bantta ayni islemi yapmasını bekliyorum.. bu ikisinden biri olursa almaya baslayacagim.. bu hissede kararlılığım... iyi yönetiliyor ticari olarak...

4. WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. vestel de hacim patlamış. bu hacimle tavan yapmasza hoş olmaz. ytd.
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Vestel asuzu yerli oti aciklamasindan sonra heo beraber hareket eder.. daha önce de eklemistim.. yemege ciktim ogleden sonra asuzu y7 takip ediyim elbet birkaçgüne peşinden çekecektir dedim.. şimdi baktim öğlen arasi %7 yapmış
    Asuzu %13 oldu.. vay bee

7. Asuzu pastası atabilirmisiniz arkadaşlar

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 1039/1527 İlkİlk ... 39539939989102910371038103910401041104910891139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •