Sayfa 104/1006 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 825 - 832 arası.

Konu: Vob 24

Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Hep aynı laflar eğer piyasa dönmez düşüş derinlesirse kivirmasi kolay cümlelerle yazmış. Şimdi bu yazıyı okuyanlar akıllarınin bi tarafa yazdı. P.tesi piyasa nası açarsa açsın eğer longa girerse bu yazı teselli olur itekleyici etken olur. Fakat genel kanı yukarı dönecek yönünde ve hareket her zaman genel kanının tersi yönde oldu. Piyasa dönecek olsaydı son 2 günde dipten gelen tepkinin abartılı devamı gelirdi kötü haberlere rahmen ve yine milleti shortlatirlardi fakat son hafta gelen olumsuz habere anında tepki verdi. Gerçekten kritik yerdeyiz. Dusus devam edecekte burası dinlenme yerimi yoksa dönüşmu. Dönüş sinyali olsaydı çoktan dipten 3-4 bin puan yukarda olmalıydık bence.
    benim anlamadığım bu 126.800 nedir. bana göre oyunu hiç bi şekilde etkilemeyecek sıradan bi rakam.çünki ondan önce endeksi sıkıntıya sokabilecek 127.225 vari buda oyuncuyu yaklaşık 500 puan zarardan kurtarır. evet yazarken kıvırma payı bırakıyorlar. bunu bende farkettim.profesyonellik böyle bişey demekki..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2. Stop, seviyesi nasıl olacak,1000 puan koysan kırıyorlar 1500 koysan kırıyorlar,2000 puan ettiğin zarar zaten yetiyor.200-500 anlamı yok zaten anında alıp veriyor.

nuri hoca twitini attıgı anda piyasa satmak üzereydi bu twiti piyasayı yukarı aldırdı loglar rahatladı shortlar korktu canlı izledim,fakat kendi kurumu v kurum müşterileri 1500 civarı short açmış hocayı dinlememş

Alıntı Originally Posted by goldal Yazıyı Oku
    nuri hoca twitini attıgı anda piyasa satmak üzereydi bu twiti piyasayı yukarı aldırdı loglar rahatladı shortlar korktu canlı izledim,fakat kendi kurumu v kurum müşterileri 1500 civarı short açmış hocayı dinlememş
    piyasayı dönderdi? benide milyonlarca kişi izlerse varya bu piyasayı topaç yaparım. burada mesele nasılki sıradan bi oyuncu eleştiriliyorsa oda eleştirilecek. bu gayet normaldir değilse ekonomi konusunda doktoralı birisini eleştirecek kadar!! ama ben oyun konuşuyorum..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

5. Bir rüya gördüm !!! Pyd nin bölgesi Irak a Kadar uzanmış hatta Irak topraklarına girmişti..
    Hatta Lübnan ile pyd komşu oluyordu. Böylece hem ABD hem israil çok mutlu oluyorlardı.. Iraklılar ve İran lılar çok üzülmüştü.. Ruslar herzaman ki gibi soğukkanlıydılar.

Ruslar nedeni ile suriye nin petrolleri için alamayanlar Kerkük petrollerini Lübnan üzerinden dünyaya satıyordu..

Böylelikle İran ile Suriye arasındaki irtibatı kesmiş olan ABD LİLER halay çekiyordu. 😉

Birisi daha vardı tam göremedim. Madem petrol komisyonu gitti. Davul zurna ekibine atılan paralardan çorba çıkar mı diye sahnenin önünde dolaşıyordu...

Terleyerek uyanmışım hiç hoşuma gitmedi bu rüya... 😉

7. Bu yöneticilerin " bedel ödeyecekler" demelerinden kasıtları komisyonu arttıracağız dır. Sakın ola başka şeylere umutlanmayın. 😆

8. Dana orta da savaş falan yokken. Vergileri arttırıp halkı sefalete itiyorlar. Lafa geldi mi ne ikinci dünya savaşında İnönü CHP sinin ekmek karnesini ne de Kıbrıs sonrası ambargo nedeni ile Ecevit (erbakan) dönemi kuyruklarını hatırlatmadan gelmezler. Bunlarï ciddiye alan geri zekalılar da yok değil hani..

Sayfa 104/1006 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •