Sayfa 104/136 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon
Arama sonucu : 1086 madde; 825 - 832 arası.

Konu: TATGD - Tat Gıda

1. Koç gereğini yapmış, kim olsa aynısını yapar. Esas aynaya bakması gerekenler Koç'un geçen sene Sek satışında izlediği yol ile bugünlere ışık tutmasına rağmen bunu ''çağrı olacak voleyi vuracağız'' diye bu bariz sinyali görmezden gelenler. Yani burada 7/24 ağlayanlar.

Aynaya bakın önce, kendinizde arayın kabahati. Size göre herkes haksız tek siz haklısınız.

Kimse haktan carttan curttan bahsetmesin, borsa hakkın hukukun işlediği bir arena olmaktan çoktan çıkmıştı ve bunu hepiniz bile bile lades'e el uzattınız.

Bir başka deyişle ava geldiniz av oldunuz!
    Az insan çok huzur

Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Koç gereğini yapmış, kim olsa aynısını yapar. Esas aynaya bakması gerekenler Koç'un geçen sene Sek satışında izlediği yol ile bugünlere ışık tutmasına rağmen bunu ''çağrı olacak voleyi vuracağız'' diye bu bariz sinyali görmezden gelenler. Yani burada 7/24 ağlayanlar.

Aynaya bakın önce, kendinizde arayın kabahati. Size göre herkes haksız tek siz haklısınız.

Kimse haktan carttan curttan bahsetmesin, borsa hakkın hukukun işlediği bir arena olmaktan çoktan çıkmıştı ve bunu hepiniz bile bile lades'e el uzattınız.

--yani, siz koca koç holdngin 3-5 kurş fazla kazanmak adına tüm ilkelerinden vazgeçmesini doğru mu buluyorsunuz?..o zaman neden GOODY de ayni görüşte değilsiniz?

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --yani, siz koca koç holdngin 3-5 kurş fazla kazanmak adına tüm ilkelerinden vazgeçmesini doğru mu buluyorsunuz?..o zaman neden GOODY de ayni görüşte değilsiniz?
    Ben doğru bulduğumu söyledim mi ?

Burası vahşi kapitalizmin merkez üssü, burada ahlak aranmaz, menfaat neyse onu yaparlar.

Bu Koç olmuş, Goody olmuş fark etmez

Bizim işimiz bu vahşilerin içinde en az vahşi olanı seçmekten ibaret. Fazlası değil, hiçbir zaman da olmadı.
    Az insan çok huzur

Ben doğru bulduğumu söyledim mi ?

Burası vahşi kapitalizmin merkez üssü, burada ahlak aranmaz, menfaat neyse onu yaparlar.

Bu Koç olmuş, Goody olmuş fark etmez

Bizim işimiz bu vahşilerin içinde en az vahşi olanı seçmekten ibaret. Fazlası değil, hiçbir zaman da olmadı.
    --bence sen de ilkeli ol...

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bence sen de ilkeli ol...
    Yeterince ilkeli olduğumu düşünüyorum, gözümü hırs bürüyüp kör olarak 3-5 şirket hariç tek kuruş yatırım yapmadığım gibi diğerlerini yok hükmünde görüyorum.

Koç olmuş Sabancı olmuş fark etmez...Kurumsal olmakta yetmez yabancı ortaklığı olmalı ve o yabancınında kurumsal global bir marka olması vs vs vs gibi kısıtlayıcı ama korumacı şartlarım var..

Neyse sana burada da geçmiş olsun.
    Az insan çok huzur

Yeterince ilkeli olduğumu düşünüyorum, gözümü hırs bürüyüp kör olarak 3-5 şirket hariç tek kuruş yatırım yapmadığım gibi diğerlerini yok hükmünde görüyorum.

Koç olmuş Sabancı olmuş fark etmez...Kurumsal olmakta yetmez yabancı ortaklığı olmalı ve o yabancınında kurumsal global bir marka olması vs vs vs gibi kısıtlayıcı ama korumacı şartlarım var..

Neyse sana burada da geçmiş olsun.
    --sen kendine acı...

7.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Koç gereğini yapmış, kim olsa aynısını yapar. Esas aynaya bakması gerekenler Koç'un geçen sene Sek satışında izlediği yol ile bugünlere ışık tutmasına rağmen bunu ''çağrı olacak voleyi vuracağız'' diye bu bariz sinyali görmezden gelenler. Yani burada 7/24 ağlayanlar.

Üslubün çok yanlış düzgün bir üslub ile bu yazdıklarını yazabilirsin eleştiri modunda ama insanların canı yanmış sende ateşle gidiyorsun.
    Yaptığın ayıp bence

--**cami avlusuna bırakılmış bebek formasyonu oluşuyor gibi...

--posasını çıkardılar, eserleri ile gurur duysunlar...

**litaratüre yeni girdi.

Sayfa 104/136 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •