Sayfa 1052/1527 İlkİlk ... 525529521002104210501051105210531054106211021152 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 8,409 - 8,416 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Deniz üstad bu ttkom çok iyi takası hacı ne iş sence zarar gösteren şirkette haber geliyor olabilir mi dersin? Alasım geldi

Sent from my iPhone
    TAKASI %100 ARTMIŞ. BU TAKAS FİYATLARA YANSIDI AMA

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
    Deniz Hocam
    Sana zahmet Arçelikede bakarmisin,
    Temmetü vermeyecegim diyen bir sirket niye yükselir ?
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Hisseside vardı alım varnatıda ama bugün iliskisini kestim deniz hocam
    kardemirde iyi cikti ama türkiyede yasadigimiz bir gercek yarin ne olacagini kim bilebilir,
    Eregli bilancosu ve temettü icin yükseliyor ,
    US kotasa halen gecerli , Avrupa birliği kotasıda zaten doldu..,
    Temelinde de bunlar var

Sevgiler saygalr
    SANA maaşallah asrın traderi kendisi. Para sayma makinası alacam kısmetse sana 41 bin kere maaşallah!!!
    alkim güzeli

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
     Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    SANA maaşallah asrın traderi kendisi. Para sayma makinası alacam kısmetse sana 41 bin kere maaşallah!!!
    alkim güzeli
    Yok be deniz sansimız biraz yaver gidiyor o kadar
    ha birde her topa girmiyorum
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

5.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    ŞU SASAYA AZ KALMIŞ DÜŞENİ KIRIP ONAYA GELECEKTİR. ONAYA GELİNCE HABER EDİNİZ DE ALALIM BU HİSSEYİ YAKIN STOPLU TRADE İÇİN
    Bende bunu soracaktım Deniz hoca, iyi olacak hastanın ayagına dr gelirmiş haftaya sasa haftası olur inş.

Alıntı Originally Posted by jayjee Yazıyı Oku
    Önümüzdeki 1 ay ne açısından önemli hocam peki? Bu arada yabancının böyle 14 iş günü içinde boşalttığı hisseyr bu kadar kısa sürede giriş yapması garip değil mi sizce de ? Bugün mesela citi 3 m ye yakın mal almış garip. Evet 5 10 krş hesabı yapmak dediğiniz gibi ya malsız bırakır ya da izlettirir. Fakat hocam tüm nakiti gömüp beklemek mantıklı mı acaba. Çünkü kozaa gerçekten hepimizin bildiği gibi pek bist 30 hissesi gibi hareket etmiyor maalesef.
    Elinizdeki nakiti hangi tarzda kullanacağınız tamamen size kalmış bir olay, Örneğin nakit bekleyip, hisseyi iyi izleyip, ilk güçlü salınımında da nakitinizi işleme sokabilirsiniz...Günlük sistem de grafiklerdeki dalga tepelerini ve dalga diplerini kullanma gibi de bir yol izleyebilirsiniz..hem kendi görüşünüz hem de bu topikte yazılan çizilenlerden de ortak bir fikir ( Hisse fiyat yön tayini) çıkarabilirsiniz....hassas terazi gibi olmak zaten imkansızdır....

Not: Ben bu topiklerde, hisse geri gelebilir kuşkusuyla almayıp almayıp, hisseyi gördüğü en dibe göre 2 TL yukardan alana da çok şahit oldum...Tabii ki o noktadan sonra da aşağı yönlü çok güçlü bir düzeltme gelme ihtimali de yüksek oluyor....

7.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Deniz Hocam
    Sana zahmet Arçelikede bakarmisin,
    Temmetü vermeyecegim diyen bir sirket niye yükselir ?
     Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    arclk
    asıl almamız gerekn yer kırmızı 200 günlüğü kırıp onayı da almış 15tl de
    19,50 yi görürü bu hisse

saatliğini beğenmedim trendi ölmüş

günlüğünüde beğenmedim
    17 ye çekilsin hele bir.

8.  Alıntı Originally Posted by Akın Yazıyı Oku
    Bende bunu soracaktım Deniz hoca, iyi olacak hastanın ayagına dr gelirmiş haftaya sasa haftası olur inş.
    inş üstat.

Sayfa 1052/1527 İlkİlk ... 525529521002104210501051105210531054106211021152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •