Sayfa 106/180 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon
Arama sonucu : 1437 madde; 841 - 848 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

İnvesting forumda Hakan Korkmaz yazmış şubat ayında 70 TL düşüncesini yazmış sevgili Hakan kardeşim 2024 şubat ayında enflasyon % kaç olur enflasyon artmaya devam ediyor düşüş yok artışa devam.Benim düşüncem 3 haneli rakamlardır Anadolu sigortada şubat orta vade size avans vereyim ocak ayı mantıklı olandır 3 haneli rakamlarında kalıcılık sağlamasıdır ytd.
    Hissede baskı var ve yarında kırmızı kapatabilir böylede bir durum Hakan kardeşim yükselen trend o ayrı konu ytd.

Adi spekülatörler 3 kuruşun peşindeler umarım 3 kuruşa muhtaç kalırsınız daha ağrını yazmaya gerek yok.

Hissede en kötü 40 civarları diptir daha altı yoktur ytd.40 civarlarında üzerinde seans kapanışı olduğu sürece ralliye devam etmesi mantıklı olandır ytd.ayrıca 20 günlük hareketli ortalaması 38,32 bilgiden zarar gelmez.

Kar satışını yaptım maliyetim 33 civarları sigorta sektörü iyi ytd.

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Ortak tursg yi de takibe al, hem ansgr gibi hemde anhyt gibi bes ayagında var....yeni emeklilik sistemi tursg ye cok yarayabilir devletin sonucta, bir incele
    Ortak zirveden alım yaptım Türkiye sigortadan daha 1 ay önceye kadar şirketin borsada işlem gördüğünü bilmiyordum.Tanınması az anadolu sigortaya göre fakat eski şirket iyi hissede zirveden alınır kısmet diyelim.Son yarım saatte iyi toparladı xsgrt endeksi.

Ak sigorta PD/DD 4,24 seansı tavan kapattı.Anadolu Sigorta PD/DD 2,54 ucuz olan anadolu sigortadır.
    Gerçek olan budur yarında tavan olabilir Ak sigorta neyse sektör için iyidir tavan yaşaması.

Ben tahta yapıcı büyük spekülatör olsaydım tüm sigorta hisselerini aynı günde tavan yaptırır sektörün damgasını borsaya yansıtmış olurdum fakat küçük yatırımcıyım yazdıklarım hayal ürünüdür bu sebeple Ak sigortanın tavan yaşaması çok önemlidir.

Haftayı kötü kapattı anadolu sigortada düzeltme baskı devam ediyor fakat hisse yükselen trend daha öncede yazdım şahsi düşüncem 40 civarları diptir hissede o seviyelere düşüş yaşarsak oradan tepki yükselişi beklerim o yüzden 40 altı bitti yok ytd.
    Ayrıca bist 100 ne olduğu önemli değil sigorta endeksi bir banka endeksi gibi ağırlığı yok yada thy,erdemir,tüpraş gibi sigorta hisselerinin ağırlığı yok borsada bu sebeple bist 100 çok önemli değil etkiler fakat sınırlı etkiler sigorta endeksi düzeltme yaşıyor önemli olan ilk kriter sigorta endeksidir ytd.Önümüzdeki hafta sigorta endeksinde tepki yükselişi beklemek mantıklı olandır ytd.

Sayfa 106/180 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •